Netflix’in 8 bölümlük korku-gerilim intikam dizisi Brand New Cherry Flavor, 13 Ağustos’ta ekranlarda olacak. Todd Grimson’ın kült korku romanından uyarlanan, yapımcılığını Netflix ve UCP’nin üstlendiği dizinin başrolünde Rosa Salazar (Alita: Battle Angel, Undone) var.

Catherine Keener (Kidding, Get Out), Eric Lange (Escape at Dannemora, Unbelievable), Jeff Ward (Agents of SHIELD) ve Manny Jacinto (The Good Place) dizinin diğer başrol oyuncuları. Leland Orser, Kyra Leroux, Hannah Levien, Mark Acheson dizide göreceğimiz oyunculardan.

Brand New Cherry Favor, 1990’ların Los Angeles’ının bol güneşli ama çirkin dünyasında hevesli bir film yönetmeni olan Lisa Nova’nın (Salazar) hikayesini anlatıyor. Film çekme hayaliyle Hollywood’a gelen Lisa, kendini seks, sihir, intikam ve yavru kedilerle dolu tuhaf bir halüsinasyonun içinde bulur ve Beverly Hills sokaklarından Brezilya ormanlarına kadar zihin değiştiren doğaüstü bir intikam yolculuğuna doğru yol alır.

Nick Antosca (The Act, Channel Zero) ve Lenore Zion (Billions, Channel Zero) dizinin yazarları. Antosca ve Zion, yapım şirketleri Eat the Cat aracılığıyla dizinin yönetici yapımcılığını da üstlendiler. Syfy antoloji dizisi Channel Zero’nun üçüncü sezonunun yönetmenliğini üstlenen Arkasha Stevenson, dizinin ilk bölümünü yönetti.

.