Safe, The Stranger, The Woods, Gone for Good, The Innocent ve Stay Close’dan sonra Netflix’e bir Harlan Coben uyarlaması dizi daha geliyor: Hold Tight.

Hold Tight, 2008’de yayınlanan Amerikalı suç yazarı Harlan Coben’ın 9. bağımsız romanı. The Woods’tan sonra Harlan Coben’ın çok satan kitabından uyarlanan ikinci Polonya dizisi olacak.

Magdalena Boczarska ve Leszek Lichota, mutlu bir evliliğe sahip olan Anna ve Michał Barczyk karakterleri ile dizinin başrol oyuncuları olacaklar. Oğulları Adam, Krzysztof Oleksyn tarafından canlandırılacak.

The Woods’ta Laura Goldsztajn karakterini canlandıran Agnieszka Grochowska ve Pawel Borkowski karakterini canlandıran Grzegorz Damiecki, karakterlerini yeniden canlandırmak üzere dizide rol alacaklar.

Netflix orijinal dizisinde göreceğimiz diğer oyuncular Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja ve Bartłomiej Topa olacak. Ayrıca, Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski ve Mikołaj Śliwa gibi Polonya genç isimler de dizide rol alacaklar.

Hold Tight, yerel halkın yakın ilişkiler içinde sakin bir hayat sürdüğü zengin bir toplu konutta geçen altı bölümlük bir dizi. 18 yaşındaki Adam’ın iz bırakmadan ortadan kaybolması sonrası her şey değişir. Tehlike hızla artar ve endişeli ebeveynler çocuklarını korumak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Yetişkinliğin eşiğinde olan gençler ise meseleleri kendi ellerine almaya karar vermişlerdir.

Hold Tight dinamik, heyecan dolu bir gerilim dizisi. The Woods’un devamı olmasa da Harlan Coben’ın ilk ekran uyarlamasının birkaç kahramanının kaderini içerecek.

Michał Gazda ve Bartosz Konopka, senaryosunu Agata Malesińska ve Wojtek Miłoszewski‘nin yazdığı diziyi yönetecek. ATM Group, dizinin yapımcısı. Dizinin Netflix’te 2022’de yayınlanması planlanıyor.

Kaynak