Girlfriends’ Guide to Divorce ile dizi işine bulaşan, Odd Mom Out ile devam eden Bravo, üçüncü dizisini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor: IMPOSTERS.

Kara komedi türündeki dizinin bölümleri 1’er saatlik olacak ve ilk sezonu 7 Şubat’ta başlayacak.

 

Konusu şöyle:

Maddie (Inbar Lavi, Gang Related), güzel olduğu kadar tehlikeli; sahtekar ve sürekli kimlik değiştiren biridir. Hedefi olarak belirlediği kadınlarla ve erkeklerle kısa sürelerde beraber olan Maddie, onlar farkına varmadan her şeylerini çalıp ortadan kaybolur. Esas önemli şey ise aynı zamanda hepsinin kalbini de çaldığıdır. Eski hedefleri Ezra (Rob Heaps, Frankenstein and the Vampyre: A Dark and Stormy Night), Richard (Parker Young, Suburgatory) ve Jules (Marianne Rendón), bir ekip oluşturup Maddie’nin izini sürmeye başlarlar ve işler karmaşık bir hal alır.

Yeni bir hedef peşine düşen Maddie, Patrick’i (Stephen Bishop, Being Mary Jane) gözüne kestirmiştir. Patrick, onun işlerini rayından çıkarabilecek bir tehlike, gizemli patronu Doktor’u hayal kırıklığına uğratacak bir hedeftir.

Diğer tarafta eski sevgilileri, kontrolü ellerine almaya çalışırken yaptıklarının aslında Maddie’nin işine yarayacağının farkında değildirler. Bu yolda aslında kendi gerçekleriyle yüzleşecek ve yeni versiyonlarıyla tanışacaklardır.

Karoda ayrıca Maddie’nin sahtekarlık işlerini birlikte yürüttüğü ve talimatlar aldığı Sally ve Max karakterleriyle Katherine LaNasa (Satisfaction) ve Brian Benben (Private Practice) yer alacak. Uma Thurman’ı da tekrar eden bir rolde izleyebileceğiz.

Bu da fragman: