Gelecek sezon hazırlıklarını devam eden CBS’in 2021-2022 sezonu için 6 yeni dizisi bulunuyor.

Bunlardan dört tanesi sonbaharda, iki tanesi sezon ortasında yayınlanacak. Dizilerin dört tanesi drama, iki tanesi ise komedi dizisi. Ayrıca altı diziden iki tanesi uzantı dizi, bir tanesi uyarlama ve birisi 6 senelik aranın ardından yeni sezonuyla ekrana dönüyor.

1) CSI: Vegas

Konu: Miami, New York ve Cyber’la birlikte üç uzantı dizisi ekrana gelen CSI, ekrana geri dönüyor. Eski oyuncuların bir kısmını da ekibe dahil eden dizi Las Vegas’ta işlenen suçları araştıran bir olay yeri inceleme ekibini konu almaya devam edecek.

Kadro: William Petersen (Gil Grissom), Jorja Fox (Sara Sidle), Wallace Langham (David Hodges), Paul Guilfoyle (Jim Brass)  Matt Lauria, Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Mel Rodriguez, Jamie McShane

Senarist: Jason Tracey (Elementary). Anthony E. Zuiker, yönetici yapımcı olarak dahil oldu.

Yapımcı: CBS Studios, Jerry Bruckheimer

Yayın: Sonbahar / Çarşamba günleri

2) FBI: International

Konu: Most Wanted adlı bir uzantısı daha olan FBI serisinin yeni ve 3. dizisi Amerikan halkını ve çıkarlarını korumak için görev gereği dünyanın çeşitli ülkelerine seyahat eden bir grup elit ajanı konu alacak.

Kadro:

Senarist/showrunner: Derek Haas (Chicago dizi serisi)

Yapımcı: CBS Studios, Wolf Entertainment, Universal Television

Yayın: Sonbahar / Salı günleri

3) Ghosts

Konu: Aynı isimli İngiliz dizisinin ABD uyarlaması olan bir komedi dizisi. Genç bir çift bir kır evini miras olarak aldıklarında rüyalarının gerçekleştiğini düşünürler ancak ev eski olduğu yetmezmiş gibi bir de pek çok hayalete ev sahipliği yapmaktadır.

Kadro: Rose McIver (iZombie), Utkarsh Ambudkar (The Mindy Project), Brandon Scott Jones, Richie Moriarty, Asher Grodman, Rebecca Wisocky, Sheila Carrasco, Danielle Pinnock, Román Zaragoza

Senarist: Joe Port (New Girl), Joe Wiseman

Yapımcı: CBS Studios, BBC Studios, Lionsgate Television

Yayın: Sonbahar / Perşembe günleri

4) NCIS: Hawaiʻi

Konu: Los Angeles ve New Orleans’la üç diziye genişleyen NCIS serisi geçtiğimiz sezon New Orleans’a veda etmişken gelecek sezon Hawaii’ye merhaba diyecek.

ABD Donanması’na bağlı Kriminal Soruşturma Servisi (NCIS) donanmaya ve ABD Deniz Piyadeleri personeline karşı işlenen suçları ve aynı zamanda da ulusal güvenlik, karşı-casusluk ve terörle mücadele ile ilgili suçları soruşturur. Bu dizi de diğerleri gibi olup Hawaii birimini ekrana getirecek.

Kadro: Vanessa Lachey, Yasmine Al-Bustami, Jason Antoon, Noah Mills

Senarist/Yaratıcı: Christopher Silber, Jan Nash, Matt Bosack

Yapımcı: CBS Studios

Yayın: Sonbahar / Pazartesi günleri5) Good Sam

Konu: Medikal drama türündeki dizi, şatafatlı ve tanınmış patronu komaya girdiğinde lider rolünü üstlenmek zorunda kalmış yetenekli bir doktoru konu alıyor. Üstelik patronu komadan çıkıp cerrahlığa devam etmek istediğinde yeteneklerini şimdiye kadar takdir etmeyen ve aynı zamanda babası olan bu adamı gözlemlemek ona düşüyor.

Kadro: Sophia Bush, Jason Isaacs, Edwin Hodge, Skye P. Marshall, Michael Stahl-David, Davi Santos, Omar Maskati, Wendy Crewson

Senarist/yaratıcı: Katie Wech

Yapımcı: CBS Studios, Sutton St. Productions

Yayın: Sezon Ortası

6) How We Roll (eski adıyla Smallwood)

Konu: Profesyonel bowling oyuncusu Tom Smallwood’un hikayesinden esinlenilerek hazırlanacak. Kahkaha efektli komedi dizisi.

Otomotiv fabrikasındaki montaj işinden kovulduktan sonra ailesini geçindirmek için beklenmedik bir karar alarak bowling oyuncusu olmaya karar veren bir adamın hikayesi anlatılacak.

Kadro: Pete Holmes (Crashing), Katie Lowes, Chi McBride

Senarist: Mark Gross

Yapımcı: CBS Studios

Yayın: Sezon Ortası