Skyler Samuels (The Nine Lives of Chloe King, The Gates, Scream Queens), tekrar eden bir rolle The Gifted’in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Aria Shahghasemi, The Originals’ın final sezonu kadrosuna katıldı.

Vampirler, kurt adamlar, melezler, cadılar… Malumunuz dizide en az bulunan tür insan. Shahghasemi de bu boşluğu doldurmaya geliyor. Genç aktör, sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğrayan ve Hope‘un dikkatini çeken Landon karakterine hayat verecek. Landon’ı ilk kez sezonun 5. bölümünde göreceğiz.

Kaynak


Simon Kassianides (Agents of S.H.I.E.L.D.), Suits’in planlama aşamasında olan uzantı dizisi projesinin kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Dale Whibley (Make It Pop), tekrar eden bir rolle Ice’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Liza Koshy (Freakish), YouTube Red’in 2018 yılında izleyici ile buluşacak olan yeni komedi dizisi Liza On Demand‘in başrol oyuncusu oldu.

Koshy’nin yapımcılığını da üstleneceği komedinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Dizinin yazarlığını üstlenecek olan Deborah Kaplan ve Harry Elfont da aynı zamanda yapımcı kadrosunda yer alacaklar.

Kaynak


Carmen Ejogo (The Girlfriend Experience, Zero Hour, Kidnapped), True Detective’in 3. sezonunun kadın başrol oyuncusu oldu.

Kaynak