İlk iki sezonuyla Star TV ve TV8’de ekranlara gelen, Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete’nin yeni adresi daha önce Fi, Şahsiyet, Dip gibi orijinal dizileriyle büyük beğeni toplayan PuhuTV oldu. Böylece PuhuTV bir sezon aranın ardından dizi yapmaya devam edecek.

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” yeni maceralarıyla Ekim ayında, puhutv.com’da olacak. Komedinin de dijital platformu puhutv, Jet Sosyete ile 50 dakika izlenme süresiyle gelerek, sektöre öncülük etmeye devam edecek.

Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin’in yer aldığı yeni dönem Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda ise yine Hakan Algül yer alıyor.

Birbirinden yetenekli oyuncuların yanı sıra sürpriz konuklar da bölümlere renk katacak. Pazar günü sete çıkacak ekip, eski tadı ve yeni hikayeleriyle, Ekim ayında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her hafta 1 bölümü yayınlanacak dizinin önceki tüm bölümleri de yine puhutv’dan izlenebilecek.

puhutv kullanıcıları; Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, puhutv ios ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşılabilir, zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.

Kaynak | Kaynak 2