Netflix, Belçika yapımı dizisi Into The Night’ın ikinci sezonuna katılan yeni oyuncu kadrosunu açıkladı. Mehmet Kurtuluş’un kadrosunda yer aldığı dizinin Jason George imzalı ikinci sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak yer alıyor.

İlk sezonunda Belçika, Fransa, Türkiye, Almanya, Polonya, İtalya ve Rusya gibi birçok ülkeden gelen oldukça renkli bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, Tatlıtuğ’un katılmasıyla uluslararası alandaki cazibesini daha da genişletmiş oldu.

INTO THE NIGHT 2. SEZON HAKKINDA:
İlk sezonun sonunda Flight 21 yolcularımız güneşten saklanmak için Bulgaristan’da Eski Sovyet askeri bir yeraltı sığınağı bulmuş olsalar da ne yazık ki soluklanmaları bir kaza sonucu yiyecek stoklarının tehlikeye girmesiyle kısa kesilir. Aniden yeryüzüne tekrar çıkması gereken ekip umutsuzca hayatta kalma mücadelesine yeniden başlar ve Norveç’te yer alan Küresel Tohum Deposuna (Global Seed Vault) seyahat etmek zorunda kalır. Ancak bu fikir sadece onların aklına gelmemiştir… Daha çok yiyecek temin edebilmek için grup kendi içinde bölünmek, askeri ekiple iyi geçinmek ve zamana karşı olan bu yarışta çeşitli fedakarlıklar yapmak zorunda kalır.

2. SEZON YENİ KATILAN OYUNCULAR
Kıvanç Tatlıtuğ – Türkiye
Anton Kouzemin (Alexei) – Belçika
Coen Bril (Heremans) – Hollanda
Joe Manjón (Félipe) – İspanya
Émilie Caen (Théa) – Fransa
Borys Szyc (Łom) – Polonya
Dennis Mojen (Markus) – Almanya
Javier Godino (Gerardo) – İspanya
Marie-Josée Croze (Gia) – Fransa

Diğer devam eden oyuncular ise; Pauline Etienne, Mehmet Kurtulus, Laurent Capelluto, Ksawery Szlenkier, Jan Bijvoet, Babetida Sadjo, Nabil Mallat, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi ve Nicolas Alechine.

Into The Night 2. sezonuyla tüm dünyayla aynı anda çok yakında Netflixte.