Luke Evans, Oscar ödüllü Mark Boal (The Hurt Locker, Zero Dark Thirty), Apple Studios ve Keshet Studios’tan gelen Apple TV+ dizisi Echo 3’nin başrol oyuncusu oldu.

10 bölümlük dizi, Omri Givon tarafından yaratılan ve Amir Gutfreund‘un aynı adlı romanından esinlenen ödüllü Keshet Broadcasting dizisi When Heroes Fly‘a dayanıyor. 2020’nin Temmuz ayında Apple tarafından doğrudan dizi siparişi verilen Echo 3, İngilizce ve İspanyolca olarak çekilecek.

Echo 3, Güney Amerika’da geçiyor ve küçük bir Amerikan ailesinin duygusal merkezi olan parlak bir genç bilim insanı Amber Chesborough’u takip ediyor. Amber, Kolombiya-Venezuela sınırında kaybolduğunda, derin askeri deneyime ve karmaşık geçmişlere sahip erkek kardeşi ve kocası, gizli bir savaşın patlamaya hazır arka planında geçen katmanlı, kişisel bir dramada onu bulmak için mücadele ediyor.

Evans, Amber’ın kardeşi Bambi’yi canlandıracak.

Mark Boal ve Jason Horwitch (Berlin Station) dizinin yürütücü yapımcıları. Keshet Studios başkanı Peter Traugott, Boal, Horwitch, Mark Sourian, Omri Givon, Eitan Mansuri, Jonathan Doweck, Avi Nir (Keshet Media Group), Alon Shtruzman (Keshet International) ve Karni Ziv (Keshet Broadcasting) ile birlikte yönetici yapımcılığı üstlenecek.

Kaynak