Michelle Monaghan, 13 Reasons Why’ın yazar, yönetici ve yürütücü yapımcısı Brian Yorkey, Quinton Peeples (Runaways) ve Avustralyalı yazar-yapımcı Vanessa Gazy (Eden) imzalı Echoes adlı psikolojik gerilim dizisinde tek yumurta ikizlerini canlandıracak. Matt Bomer, dizinin diğer başrol oyuncusu.

Vanessa Gazy tarafından yaratılan ve yazılan Echoes, tehlikeli bir sırrı paylaşan tek yumurta ikizleri Leni ve Gina hakkında gizemli bir gerilim hikayesi. Çocukluklarından beri Leni ve Gina, gizlice hayatlarını değiş tokuş ettiler ve yetişkin hayatlarında da iki evi, iki kocayı ve bir çocuğu paylaşıyorlar. Ancak mükemmel koreografiye sahip dünyalarındaki her şey, kız kardeşlerden biri kaybolduğunda altüst olur.

Leni, evde kalmaktan, çocukluk aşkıyla evlenmekten, kızını büyütmekten ve uzun ortak geçmişlerine dayanan herkesin bir arada yaşadığı güzel at çiftliğinin işletilmesine yardımcı olmaktan memnun olan kız kardeştir. Gina, tüm bunlara sırtını dönen ve kısa sürede üne kavuştuğu Los Angeles’a kaçan asi kız kardeş.

Bomer, Leni’nin kocası Jack Beck’i oynayacak. O komşu çocuğu, büyüyüp herkesin sahip olmak istediği koca: duygulu, sevgi dolu bir baba ve ailesinin nesillerdir sahip olduğu topraklarda başarılı bir veterinerlik ve at çiftliği işleten toplumun değerli bir üyesi. Karısı esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğunda, gizli hayatı ortaya çıktıkça kaybedecek şeyi en fazla olan kişidir.

7 bölümden oluşacak sınırlı dizi, Endemol Shine Banks Australia’dan geliyor ve yönetici yapımcılığını Imogen Banks (“The Beautiful Lie,” “Offspring,” “Sisters”) yapıyor.

Kaynak