Kısa sürede birçok insanın televizyon izleme alışkanlığını değiştiren ve sık sık yeni projelere onay vererek üyelerini memnun etmeyi başaran internetten dizi ve film izleme platformu Netflix, önümüzdeki sezonlarda yayınlamak için 3 yeni diziye daha onay verdi. Neymiş bakalım bu yeni diziler?


THE HAUNTING OF HILL HOUSE

Shirley Jackson‘ın 1959 senesinde çıkan kült korku romanına dayanacak olan dizi, şu an için 10 bölümlük 1. sezon siparişi almış durumda. 20. YY’ın en iyi hayalet hikayelerinden biri olarak değerlendirilen kitap, hayaletli olduğuna inanılan bir malikanede Dr. Montague, Theodora, Eleanor ve Luke’un başından geçenleri anlatıyor. Kitap daha önce The Haunting ismiyle 2 kere (19631999) sinemaya da uyarlanmış.

Kaynak


CARMEN SANDIEGO

20 bölümlük ilk sezon siparişi alan animasyon dizisi, 2019 yılında meraklılarıyla buluşacak. İlki 1985 senesinde çıkmış olan Where in the World is Carmen Sandiego? adlı oyun serisine dayanacak olan yapım, Carmen Sandiego’nun geçmişini inceleyecek ve neden hırsıza dönüştüğünü anlatacak. Carmen Sandiego karakterini, Jane the Virgin’in başrol oyuncusu Gina Rodriguez seslendirecek. Ayrıca Stranger Things’den tanıyabileceğiniz Finn Wolfhard da dizide sesini duyacağımız bir başka isim olacak.

Kaynak


DOGS OF BERLIN

Netflix’in Alman yapımı ikinci orjinal dizisi olacak olan yapım, 10 bölümlük ilk sezon siparişi aldı. 2018 senesinde seyircilerin karşısına çıkacak olan Dogs Of Berlin, tamamen zıt olan ve hiç istemedikleri halde bir ekibe dönüştürülen 2 polis dedektifinin Berlin’in yeraltı dünyasıyla olan savaşını konu alacak.

Kaynak