Oliver Hudson (Rules of Engagement, Splitting Up Together, Nashville) ve Malin Akerman (Trophy Wife, Childrens Hospital, Billions), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi The Three Of Us‘ın başrol oyuncuları oldular.

Senaryosunu Frank Pines‘ın kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda Pines dışında Ben Winston, Jeff Grosvenor ve James Corden gibi isimler yer alacak.

Dizi, 3 yetişkin kardeşi merkezine alacak. Söz konusu 3 kardeş, boşanmış ebeveynlerin çocukları olarak büyümüşler. Ally’nin (Akerman) kocası beklenmedik bir şekilde ondan boşanmak istediğini duyurunca erkek kardeşleri Ally’ye destek olacaklar.

Akerman’ın karakteri Ally, zeki ve kendini çabuk toparlayan biri olarak lanse ediliyor. Ailenin en normal ve en mantıklı üyesi olan Ally, aynı zamanda kötü şans sahibi biri olarak biliniyor. Son felaketi ise kocasının onu terk etmesi. 8 yaşında bir oğula sahip bekar bir anne olmakta zorlanan Ally, çareyi ağabeyi Will ve onun karısının yanına taşınmakta buluyor.

Hudson’ın karakteri Will, ailenin en kaygılı üyesi konumunda. 2 küçük kardeşi için her daim koruyucu bir ağabey olmuş olan ve çevresindeki herkese yardımcı olma ihtiyacı hissetmek gibi bir problemi olan Will, kız kardeşi kocası tarafından terk edilince onu evine alıyor.

Kaynak