Tamamı Müslüman kadınlardan oluşan punk grubu hakkındaki 6 bölümlük Peacock ve Channel 4 komedisi We are Lady Parts’ın tanıtım fragmanı yayınlandı.

Lucie Shorthouse (Momtaz), Faith Omole (Bisma), Anjana Vasan (Amina), Juliette Motamed (Ayesha) ve Sarah Kameela Impey (Saira) dizinin başrol oyuncuları.

Yazar/yönetmen Nida Manzoor’dan gelen yarım saatlik We are Lady Parts, inek doktora öğrencisi ve baş gitarist Amina Hussain (Anjana Vasan), sert ve esrarengiz solist Saira, taksi şoförü davulcu Ayesha ve karikatür çizen basçı ve yardımcı vokalist Bisma’nın (Faoth Omole) yer aldığı Müslüman punk grubunu takip ediyor.

Saira, Amina’nın koca bulma çaresizliğini kullanarak gruba katılmayı kabul ederse onun için randevu koparma konusunda yardım edeceğini söylüyor. Amina, daha önceden hiç böyle kızlarla tanışmamıştı ve kısa süre sonra onların neşeli anarşik enerjisine kapılır. Peki grubun başarısının anahtarı olacak mı? Ve sonunda bir koca bulabilecek mi?

We Are Lady Parts, bu yazın sonlarında Channel 4’da yayınlanacak.

Dizi, 2019 yılında Lady Parts adıyla Channel 4’dan deneme bölümü onayı almıştı. NBCU destekli Working Title Television, dizinin yapım şirketi.

.