İngiliz kanalı Sky ve Avustralya kanalı Foxtel işbirliğinde Mr Selfridge, Troy: Fall of a City, Cashmere Mafia ve Cleverman gibi dizilerden tanıdığımız Frances O’Connor‘ın başrolde yer alacağı yeni bir aile draması geliyor: The End

Çekimlerine Avustralya’nın Queensland eyaletinde bu yıl içerisinde başlanacak olan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve 2019 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak.

Dizinin yaratıcısı Samantha Strauss. Yönetmenliğini Jessica M. Thompson ve Jonathan Brough üstlenecek. Yapımcı koltuğunda ise Strauss dışında Jamie LaurensonHakan KousettaRachel GardnerIain Canning ve Emile Sherman gibi isimler oturacak.

Dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu Harriet Walter oldu bu arada.

Harriet Walter

Dizi, birbirinden ayrı yaşayan ama saplantıları kesişen bir ailenin 3 kuşak ferlerini merkezine alacak. Haysiyeti ile nasıl ölebileceğini çözmeye çalışan, hiç kimseye sahip olmadan yaşayan ve heba etmeyen biri olmak gibi saplantılar.

O’Conner, Avustralya’da yaşayan ve geçici bakımda çalışan bir uzman doktor olan Kate Brennan karakterine hayat verecek dizide. Ötenazi, Kate’in çalışma alanında önemli bir konu ve bu konuya muhalefet etmekte oldukça tutkulu kendisi.

Walter ise Kate’in İngiltere’de yaşayan, artık ölme zamanının geldiğini düşünen ve Kate’in tam zıttı bir şekilde ötenaziye sıcak bakan yaşlı annesi Edie Henley karakteri ile karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak