Amerika’nın şifreli kanalı hbo’da yayınlanan tek sezon, 10 bölümlük, izledikçe doyamayacağınız harika bir dizi Tell Me You Love Me. Dizi farklı 4 çiftin hayatını her yönden inceliyor.
İlk çift 20’li yaşlardaki Hugo (Luke Kirby) ve Jamie (Michelle Borth). Nişanlanmış olmalarına karşın Hugo’nun aklında hala bazı soru işaretleri var.

İkinci çiftimiz Palek (Adam Scottsix feet under, veronica mars) ve Carolyn (Sonya Walger, lost’un penny’si). 30’lu yaşlarda olan bu ikili, bütün çabalamalarına rağmen bir türlü çocuk sahibi olamıyor. Bu da ilişkilerinde gerginliklere sebep oluyor.

Üçüncü çiftimiz 40’lı yaşlardaki David (Carnivale’ın Joney’si Tim DeKay) ve Katie (Ally Walker). 2 çocuklu, klasik bir amerikan ailesi olmalarına karşın uzun süredir cinsel hayatları ölü durumda.
Dördüncü ve son çiftimiz 60’lı yaşlarda olan May (Jane Alexander) ve Arthur (David Selby). Yaşlarını almış olmalarına rağmen aralarındaki aşk hiç bitmemiş ve ilişkileri ilk günkü gibi canlı kalmış. May, aynı zamanda dizideki karakterlerimizin terapistleri.

Dizide bunların haricinde bazı tanıdık simalarla da karşılaşabilirsiniz. ER‘ın Susan’ı Sherry Stringfield ve Lost‘un ilk sezon hayatını kaybeden kazazedelerinden biri olan Boone yani Ian Somerhalder da ilerleyen bölümlerde kadroya dahil oluyor.
İlk sezon bittiğinde HBO aslında Tell Me You Love Me için devam kararı almıştı fakat daha sonradan dizinin yapımcısı ve kanalın ortak kararı ile 2.sezonun iptal edildiği açıklandı. Ülkemizde her perşembe 23:00’te foxlife‘ta yayınlanmakta. Son olarak şunu da söyleyeyim. Dizi, aşırı cüretkar sahnelerinden dolayı bayağı tepki almıştı. Ama bu tür sahnelerden rahatsız olmayacaklar için Tell Me You Love Me biçilmiş kaftan.