BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dünyada milyonlarca defa izlenen ve 5 yıl devam eden ‘The Affair’ dizisinin adaptasyonu olacak ‘SAKLI’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını anlatıyor. Projenin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar üstlenecek.  May Production’ın yapımcısı olduğu ‘SAKLI’nın yönetmen koltuğunda ise usta isim Ömür Atay ( Bir İstanbul Masalı, Masumiyet) yer alacak. The Affair’in adaptasyonu Deniz Akçay (İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi) kaleme alacak.

“İzleyenlerin algısını değiştiecek, bakış açılarını sorgulatacak güçlü bir tutku, aldatma ve aldanma hikayesi” olarak tanıtılan ‘SAKLI’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi.

Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız, her yaştan izleyicinin kendinden bir şey bulacağı dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan adaptasyonla seyirciyle buluşacak.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur SürerErdal KüçükkömürcüJanset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği ‘SAKLI’ Temmuz ayı başında sete çıkmaya hazırlanıyor.

Kaynak: BluTV