josh-zukerman-krista-allen

Geçen yazki Backpackers ve Seed felaketlerinden akıllanmayan The CW, bu yaz için yine yarım saatlik bir komediye girişiyor: Significant Mother.

Josh Zuckerman (“90210”), Krista Allen (“What About Brian”), Jonathan Silverman (“Weekend at Bernie’s”), Emma Fitzpatrick (“The Social Network”) ve Jay Ali (“The Fosters”) gibi isimleri kadrosunda barındıran dizinin konusu kısaca şöyle:

Hikaye, Portland’da bir restoran sahibi Nate’i (Zuckerman) merkezine koyuyor. Nate, bir gün iş gezisinden döndüğünde yakın zamanda boşanan annesi Lydia’nın (Allen) aynı zamanda ev arkadaşı da olan, en yakın ve çapkın arkadaşı Jimmy ile çıkmaya başladığını öğreniyor ve dünyası altüst oluyor. İşin daha kötüsü ise Nate’in önceden ilgisiz olan babası Harrison (Silverman), şimdi Lydia’yı geri kazanmaya karar veriyor ve Nate’i bu yolda istediği gibi kullanmaktan çekinmiyor. Bu durum, öz ailesi ile ilk kez ciddi bir ilişkiye başlayan en yakın arkadaşı arasında kalan Nate’in hem onlarla olan ilişkisini değiştiriyor, hem de kendi romantik yaşamında bazı engellerle boğuşmasına neden oluyor.

Screen-Shot-2014-06-30-at-11.25.38-PM

Proje başta kanalın dijital platformu CW Seed’de yayınlanacak bir web dizisi olarak tasarlanmış ama sonunda TV dizisi olmasında karar kılınmış. Prodüksiyon yakında başlayacakmış ve 9 bölümlük ilk sezon bu yaz içinde kesin olarak yayınlanacakmış.

Rob+Mayes+Client+List+Season+2+Episode+10+0sQVX3BSp64lWeb dizisi aşamasındayken Jimmy rolü için imza atan Rob Mayes‘ın (The Client List) TV dizisi hali için yeniden anlaşması henüz gerçekleşmemiş; ama yakın bir zamanda gerçekleşmesi bekleniyormuş.

Kaynak