Threesome, ingiliz Comedy Central‘ının henüz 4 bölümü yayınlanmış yeni sitkomu. Şimdilik 7 bölüm olarak düşünülen dizi, Tom MacRae‘in elinden çıkma. Renkli ve aykırı komedimizi merak edenleri aşağıya alalım.

Dizinin ilk bölümünden ispiyon verecek olursak…
Sevgili olan Alice ve Mitch ile onların en yakın arkadaşı eşcinsel olan Richie birlikte yaşarlar. Alice’in 30. yaşgününde alkolü ve uyuşturucuyu fazla kaçırınca, üçü kendini aynı yatakta bulur. “Ne yaptık, ne ettik biz?” derken bir de Alice’in hamile kalması buna tuz biber olur. İlk başta Alice, Mitch’ten hamile kaldığını düşünür, ama spermlerini satmaya giden Mitch’in kısır olduğu ortaya çıkar. Haliyle çocuğun Richie’den olduğu belli olur. Böylece komik olaylar gelişir.

Dizinin kadrosunda, ingiliz dizilerini takip edenlerin tanıyacağı oyuncular var.Hamile kızımız Alice‘i, Amy Huberman canlandırıyor. Güzel oyuncumuzu 7 sezon boyunca süren The Clinic‘ten tanıyabilirsiniz.Hamile kızımızın sevgilisi Mitch olarak Stephen Wight‘i görüyoruz. O da mini dizi Fingersmith ve başka bir ingiliz sitkomu Whites‘te yer almıştı.Son olarak eşcinsel yakın arkadaşa gelelim. Evin +1’i Richie‘yi, muhtemelen aralarındaki en tanıdık sima olan Emun Elliot canlandırıyor. Oyuncumuzu, ingiliz lezbiyen draması Lip Service‘ten ve bir süredir popülerliğiyle adından söz ettiren dizimiz Game of Thrones‘tan tanıyoruz.

Emun Elliott

Emun Elliott

Bölüm sayısının azlığı sayesinde, yetişmeye çok müsait şu anda Threesome. Gülme efekti filan da yok dizide. Gayet ağız tadıyla izleniyor. Oyuncular desek, her biri çok başarılı. Zaten başlangıç sahnesinden itibaren farklarını ortaya koyuyorlar. Daha önce de Doctor Who‘nun 3 bölümü için senaristlik yapmış Tom MacRae’i bir de komedide görün derim ben. Kısacası, şiddetle tavsiye ediyorumNot: Dizinin kısa tanıtım videosunu bulamadım, onun yerine en aşağıya oyuncularla röportajı da içeren 4 küsür dakikalık bir video ekliyorum. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler.