rushtepe2

Yaz aylarını boş geçirmeyip dizi yayınlamayı seven, Amerika’nın kablolu kanallarından USA Network, 17 Temmuz’da başlayacak olan 2 yeni dramaya onay verdi. Gelin şimdi bunları kısaca tanıyalım.


RUSH

rush_aspot_keyart_prem_2490x1418

Konu

Rush’ta işinde çok başarılı ama para uğruna ruhunu satma noktasına gelmiş bir doktorun, William P. Rush’ın dünyasına tanık olacağız. “Tıbbi aracı” olarak tanımlanan doktorumuz serbest çalışıyor. Los Angeles’ın elit insanlarına gizli olarak hizmet ediyor ve karşılığında da epey yüklü meblağlar alıyor. Hastalar bir takım pis ve yasadışı işler sonucu oluşan sağlık sorunlarıyla geliyorlar doktorumuza. Kendi de tam bir parti çocuğu olan, kötü alışkanlıkların her türlüsüne sahip doktorumuz ise hastalarını asla yargılamıyor, parasını aldıktan sonrasını umursamıyor ve hatta bazen arayı ilerletip onlarla takılmaya başlayabiliyor. Zamanla vicdanının kendini rahatsız etmesiyle hayatını gözden geçirmeye başlıyor.

kadrorush

Kadro

Başrolde MirandaThe Secret of Crickley HallThe Fades gibi dizilerden tanıyabileceğiniz, karizmatik İngiliz aktör Tom Ellis var.

Doktor Rush’ın asistanı Eve rolünde Sarah Habel‘ı; eski sevgilisi Sarah rolünde de October Road, Breaking In ve House gibi dizilerden tanıyabileceğiniz, güzel oyuncu Odette Annable‘ı görüyoruz.

tomMutfaktakiler

Dizinin senarist ve yönetmen kadrosunda Jonathan Levine (Warm Bodies), Gina Matthews ve Grant Scharbo (Missing, 13 Going on 30) gibi isimleri görüyoruz. Yürütücüsü ise aynı zamanda The Shield‘da da çalışan Adam Fierro.

Dizi Kanada’da çekiliyor.

 

 

Tanıtım Filmi

Önemli Bağlantılar

Wikipedia | Resmi Site | Facebook | Twitter | IMDB


SATISFACTION

satisfaction_aspot_keyart_prem_2490x1418

Konu

Kışkırtıcı bir drama olarak tanımlanan Satisfiction, modern ve durgun ilerleyen bir evliliği merkezine alıyor. Yatırım bankacısı Neil Truman ve karısı Grace, “Artık her şeyin yeterli olmadığını anladığında ne yaparsın?” sorularına her şeyi iyice irdeleyerek cevap arayacak. Çiftimiz şok edici ve alışılmadık seçimleriyle ilişkilerini ve yaşam sorunlarını karşı karşıya getirecek. Nail karısının bir eskortla ilişkisi olduğunu öğrenecek; ve o adamın telefon numarasını bulduğunda karısının dünyasına benzersiz bir bakış açısı yakalayacak. Kadınları neyin yoldan çıkarmak için motive ettiğini anlayacak ve evliliklerinin kurtarmaya değer olup olmadığını düşünmeye başlayacak.
satis

Kadro

Neil rolünde The Glades‘ten tanıyabileceğiniz Matt Passmore; Grace rolünde Şeytan Marka Giyer ve R.I.P.D. gibi filmlerden tanıyabileceğiniz Stephanie Szostak yer alıyor.
Michelle DeShon, Katherine LaNasa (Longmire, Deception) ve Blair Redford (Switched at Birth) dizinin diğer oyuncularından birkaçı.

 

satisfaction_matt_passmore1Mutfaktakiler

Dizinin yaratıcısı ve yürütücüsü Sean Jablonski (Suits, Nip Tuck). Russ Krasnoff (Community) da diğer yürütücü.
Dizi Atlanta, Georgia’da çekiliyor.

 

 

Tanıtım Filmi

Önemli Bağlantılar

Resmi SiteWikipedia | Facebook | Twitter | IMDB