The Good Wife ve The Good Fight yaratıcıları Robert ve Michelle King, Showtime için yeni bir dizi hazırladı: Your Honor.

6 Aralık tarihinde başlayan dizinin şu ana kadar 3 bölümü yayınlandı. Bölüm süreleri 50-60 dakika aralığında değişmekte ve ilk sezonu 10 bölüm sürecek. Henüz devamı için bir haber yok. Dizi aynı zamanda İsrail orijinli bir diziden uyarlama. The Night Of dizisinin senaristi Peter Moffat‘ın yürütücüsü olduğu dizi New Orleans’ta çekildi.

Micheal Desiato (Bryan Cranston), güçlü bir yargıçtır. Eşini kaybetmiştir ve oğluyla tek başına yaşamaktadır. Yitirdiği insanın acısını yüreğinde hala daha hissetmeye devam ederken bir gün oğlunun talihsiz bir olaya karıştığını öğrenir. Adam‘ın (Hunter Doohanyaptığı ölümcül bir hata onu o bölgenin en büyük suç patronu Jimmy Baxter‘ın (Michael Stuhlbargbaşını çektiği bir organize suç ailesine bulaştırır. O günden sonra Michael, oğlunu korumak adına ona yardım etmeye çalışır.

“Bir Baba Oğlunu Korumak İçin Ne Kadar İleriye Gider?”

Dizinin kadrosunda Sofia Black-D’Elia, Isiah Whitlock Jr., Tony Curran, Lilli Kay, Carmen Ejogo, Benjamin Flores Jr., Jock McKissic, Jimi Stanton, David Maldonado ve Hope Davis de yer almaktadır. 

Your Honor, uzun zamandır merakla beklediğim bir diziydi. İlk 3 bölüm itibarıyla diziden memnun olduğumu söyleyebilirim. Bryan Cranston ve Hunter Doohan’ın güzel oynadıklarını düşünüyorum. Dizinin aslında bir yandan HBO dizisi gibi olduğunu düşünüyorum. Hikaye olarak biraz daha genişleyeceğini düşünüyorum. Şimdilik üç bölümüyle gelecek vaat eden bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Böyle devam ederse kendisini bu yılın iyi dizileri arasına yazdıracaktır. Başrolü veya bu tarz dizi severlere tavsiye ederim.

İzleyecek olanlara iyi seyirler.

NOT: Daha önce dizi hakkında burada yorum yapılıyordu. 

TANITIM FRAGMANI