Lifeline

Daha önce şurada bahsi geçen Lifeline, başrollerinde Zach Gilford (Friday Night Lights) ve Sydney Park’ı (The Walking Dead) bulunduruyor. Yarımşar saatlik 8 bölümden oluşan bu bilim kurgu – aksiyon dizisi, 11 Ekim’de başladı. Dizinin yapımcısı Dwayne Johnson.

Çok uzak olmayan bir gelecekte geçen dizide az bilinen bir hayat sigortası şirketi, ajanlarını 33 gün sonraya göndermekte ve müşterilerinin başlarına gelecek ölümcül kazaları önlemeye çalışmaktadır. Şirketin en iyi ajanı Conner Hooks (Gilford), hiç başarısız olmamıştır, hayatındaki en kişisel görevi alana kadar… Öksüz 16 yaşındaki Norah (Park) gözetimine verildiği zaman Conner onu koruyacağının sözünü verir ama bu kariyerini ve hatta hayatını riske atacaktır.

Fragman:


Ryan Hansen Solves Crimes on Television

Ryan Hansen (Veronica Mars) ve Samira Wiley’in (The Handmaid’s Tale) başrollerinde yer aldığı komedide kurgusal Los Angeles Polis Departmanı, oyuncuları cinayet dedektifleriyle bir ekip yapıp onlardan oyunculuk yeteneklerini kullanarak davaları çözmelerini istemektedir. Ryan Hansen kendini canlandırıyor. Wiley ise Hansen’in atandığı, ona hiç rahat vermeyen memur Mathers’a hayat verecek.

Kristen Bell (Veronica Mars), Jon Cryer (Two and a Half Men), Donald Faison (Scrubs) ve Joel McHale (Community) diziye konuk olacak isimlerden bazıları.

25 Ekim’de başlayacak.

Fragman