1 Kasım Pazar

The CW

Pandora, geçen hafta olduğu gibi 0.0’lık bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

FOX

NFL Footbal, 6.3 reyting, 22.77 milyon izleyici ile akşamın galibi olmuş.

Cadılar Bayramı bölümüyle The Simpsons, 3 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 1.2’lik bir artış kaydederek 1.7’ye yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

Bless the Harts, 3 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.4’lük bir artış kaydederek 0.8’e yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

Bob’s Burgers, 3 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.3’lük bir artış kaydederek 0.8’e yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingi.

Family Guy, 3 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.7’ye yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.


2 Kasım Pazartesi

ABC

3. sezonunu 1.0 reyting ile açıp 1.1 reyting ile kapayan The Good Doctor, 4. sezonuna 0.7’lik bir izlenme oranı ile başlamış. En düşük reytingini tekrar etmiş.

TGD’nin öncesinde yayınlanan Dancing With the Stars, geçen hafta olduğu gibi 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

FOX

L.A.’s Finest, geçen haftaya 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.3’e düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

İptal haberini aldığımız Filthy Rich, geçen hafta olduğu gibi 0.3’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

NBC

The Voice, geçen haftaya 0.1’lik bir artış kaydederek 1.1’e yükselmiş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (7.71 milyon) programı.


3 Kasım Salı

NBC

Haftayı pas geçen The Voice ve This Is Us‘ın yerine, 1.7’lik bir izlenme oranı tutturan, NBC News: Decision 2020 Election Night yayınlandı. Akşamın reyting galibi programı.

ABC

Your Voice/Your Vote: Election Night 2020, akşamın en çok izlenen (6.83 milyon) programı.

Mişıgını kim kazanacak? Co Baydın, Miami Dade County’de, Hileri’ye göre niye daha az oy aldı? Tıramp, Nevada’yı alabilecek mi? Baydın, Corcia’da farkı kapatabilecek mi? Tıramp, kaybederse White House’un kapısını kitleyip direniş yapacak mı? Cevabını merakla beklediğimiz sorular.