The CW

Riverdale, geçen hafta olduğu gibi 0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş. “Şu Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk sezonuna bir girelim artık” diyerek 16 Ocak’a kadar ara vermiş.

All American, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “Gidip biraz NFL maçlarına bakayım, Super Bowl’a bir şey kalmadı şurada” diyerek 16 Ocak’a kadar sürecek olan tatiline başlamış.


CBS

Survivor, geçen hafta olduğu gibi 1.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (7.71 milyon) programı. Haftaya 37. sezonuna noktayı koyacak.

SEAL Team, geçen haftaya göre 0.2’lik bir artış kaydederek 1.0’a yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar ederek 2 Ocak’a kadar ara vermiş.

Criminal Minds, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.8’e yükselmiş. “Kimseyi öldürmeyin de rahat bir tatil yapayım” diyerek 2 Ocak’a kadar ara vermiş.


ABC

The Goldbergs, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.1’e düşmüş. “9 Ocak’a kadar beklemeyin” diyerek ortamdan uzaklaşmış.

American Housewife, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.0’a yükselmiş. “Değerimi bilemediniz, Çarşamba’yı terk ediyorum” diyerek, 5 Şubat Salı’ya kadar ara vermiş.

Modern Familygeçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.4’e yükselmiş. “1 sezon daha buradayım galiba, keyfim yerinde” diyerek 9 Ocak’ta sona erecek olan tatiline başlamış.

Single Parents, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.9’a yükselmiş. “Evet, ben de o tarihte geri döneceğim” diyerek kış tatiline başlamış.

A Million Little Things, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “Oh be, kurtuluyorum şu günden ve saatten, bekle beni Grey’s Anatomy” diyerek 17 Ocak Perşembe’ye kadar ara vermiş.


NBC

Ellen’s Game of Games1.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Little Big Shots, 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Legendary Christmas With John and Chrissy, 0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş.


FOX

Empire, tekrar bölümüyle 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş.

Star, tekrar bölümüyle 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş.


Çarşamba’nın reyting galibi veçok izlenen kanalı CBS olmuş.

1. CBS: 1.10 reyting, 6.55 milyon izleyici

2. ABC: 0.97 reyting, 4.33 milyon izleyici

3. NBC: 0.80 reyting, 4.47 milyon izleyici

4. FOX: 0.55 reyting, 1.90 milyon izleyici

5. The CW: 0.30 reyting, 960 bin izleyici

Kaynak