NETFLIX TÜRKİYE KATALOĞUNA HER AY OLDUĞU GİBİ MAYIS AYINDA DA YEPYENİ DİZİ, FİLM VE BELGESELLER EKLENMEYE DEVAM EDİYOR. NİSAN AYININ ÖNE ÇIKAN YENİ YAPIMLARINI SİZLER İÇİN DERLEDİK.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

THE RAIN – 2. SEZON
KARANTİNA BÖLGESİNDE SIKIŞIP KALAN SIMONE VE ARKADAŞLARI, RASMUS’UN TAŞIDIĞI VİRÜS ONU VE İNSANLIĞIN GERİ KALANINI ÖLDÜRMEDEN ÖNCE BİR TEDAVİ BULMALIDIR.
17/05/19


LUCIFER – 4. SEZON
CHLOE, LUCIFER’IN RAHATSIZ EDİCİ AÇIKLAMALARINI KABULLENMEYE ÇABALARKEN BİR RAHİP, ÜZERİNDE UZUN SÜREDİR KONUŞULAN BİR KEHANETİ ÖNLEMEK İÇİN KOLLARI SIVAR.
08/05/19


EASY – 3. SEZON
MARC MARON, GUGU MBATHA-RAW, DAVE FRANCO, ZAZIE BEETZ, JANE ADAMS VE DİĞERLERİ, SEKS VE İLİŞKİ KONULU DOKUZ EKLEKTİK ÖYKÜDE ROL ALIYOR.
10/05/19


THE SOCIETY
ZENGİN BİR KASABADAKİ DİĞER HERKES GİZEMLİ BİR ŞEKİLDE ORTADAN KAYBOLDUĞUNDA WEST HAM’IN GENÇ SAKİNLERİ HAYATTA KALMAK İÇİN KENDİ TOPLULUKLARINI KURAR.
10/05/19


SHE’S GOTTA HAVE IT – 2. SEZON
YILDIZININ PARLADIĞI FİLMDEN UYARLANAN BU SPIKE LEE DİZİSİNDE NOLA DARLING, ÜÇ AŞIĞINI İDARE EDERKEN KENDİNE VE HAYALLERİNE SADIK KALMAYA ÇALIŞIYOR.
24/05/19


WHAT / IF
BU NEO-NOIR GERİLİM DİZİSİNDE YENİ EVLİ METELİKSİZ BİR ÇİFT, GİZEMLİ BİR KADIN BAĞIŞÇININ YAPTIĞI KÂRLI ANCAK AHLAKİ AÇIDAN KUŞKULU TEKLİFİ KABUL EDER.
24/05/19


GOOD GIRLS – 2. SEZON
GOOD GIRLS’ÜN 2. SEZONUNDA, KIZLAR İŞLEDİKLERİ SUÇLARIN SONUÇLARIYLA BAŞA ÇIKMAK ZORUNDA KALIYOR. BEKLENMEDİK GELİŞMELERSE İŞLERİNİ DAHA DA ZORLAŞTIRIYOR.
31/05/19


NETFLIX NİSAN AYI DİZİ SEÇKİSİ

THE WALKING DEAD
01/05/19


MAD MEN – KISIM A
01/05/19


Mayıs ayının tüm orijinal içerikleri:

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ (Diğer)
Tiny House Nation (9/5/2019)
John Weisbarth ve Zack Giffin, ABD’yi gezerek ailelerin küçük yaşam tarzına hazırlanmasına ve kişiye uyarlanmış mini evler yaratmasına yardım ediyor.

Undercover (3/5/2019)
Hollanda-Belçika sınırında lüks içinde yaşayan önemli bir ecstasy üreticisi, iki gizli polis operasyonuyla ilgilenmeye başlayınca büyük değişiklikler yaşar.

Flinch (3/5/2019)
Bu yarışmada korkutucu ve rahatsız edici olaylarla yüzleşen yarışmacıların irkilmemesi gerekiyor. İrkilmek, acı verici sonuçlara katlanmak demek.

Dead to Me (3/5/2019)
Bu kara komedi dizisinde, daima gergin olan dul bir kadın ile şoke edici bir sır saklayan özgür ruhlu bir kadının arasında güçlü bir arkadaşlık filizlenir.

Tuca & Bertie (3/5/2019)
Bu animasyon komedide biri tasasız bir tukan, diğeri vesveseli bir ötücü kuş olan ve aynı apartmanda yaşayan iki kuş kadın yaşamlarını paylaşıyor.

Abyss (6/5/2019)
Bir kadın savcı geçirdiği kazadan sonra farklı bir bedende dirildiğini anlar; üstelik bir başkasının da reenkarnasyon geçirdiğini öğrenir.

The Mechanism: 2. Sezon (Çok yakında)
Hem özel hem de iş hayatındaki değişikliklere rağmen Ruffo, yolsuzluğa bulaşmış yeni bir hedefin ve üst düzey siyasetçilere uzanan rüşvetin izini sürer.

Jailbirds (10/5/2019)
Aşk, nefret, ihanet… Sacramento Bölge Hapishanesi’nde demir parmaklıklar ardında hayatta kalmaya çalışan yeni ve eski mahkûmlar için dramanın sonu yok.

Well Intended Love (17/5/2019)
Lösemi hastası üçüncü sınıf bir aktris, ilik naklinin daha hızlı gerçekleşmesini sağlamak ve kariyerine devam etmek için bir CEO ile gizlice evlenir.

White Gold: 2. Sezon (17/5/2019)
Walsh’u oyun dışı bırakan Vincent’ın sorunları arasında hesap vermek zorunda olduğu bir gangster ve tüm en iyi işleri kapan yeni bir rakip satıcı var.

It’s Bruno (17/5/2019)
“Kısa bölümlerden oluşan dizi, Brooklyn’deki Bushwick mahallesinin sokaklarında dolaşan bir adam ve onun sevgili köpeği Bruno’yu anlatıyor.”

Nailed It!: 3. Sezon (17/5/2019)
Nicole ve Jacques yarı pişmiş oyuncak bebek pastalardan leziz ancak ürpertici palyaçolara kadar mutfaktaki kaosu değerlendirmek üzere geri dönüyor.

Slasher: Solstice (23/5/2019)
Tam bir sene önce yanı başlarındaki komşularını öldüren gizemli katil geri döndü. Ve bu sefer onların peşinde.

High Seas (Alta Mar) (24/5/2019)
“1940’larda İspanya’dan Rio de Janeiro’ya giden lüks gemide yaşanan gizemli ölümler, birlikte seyahat eden iki kız kardeşi çevreleyen sırları açığa çıkarır.”

How to Sell Drugs Online (Fast) (31/5/2019)
Eski kız arkadaşını etkilemeye çalışan inek bir çocuk, internet üzerinden uyuşturucu satmaya başlar ve Avrupa’nın en büyük uyuşturucu taciri olur.

Vis a vis (31/5/2019)
Patronunun işlediği suçlar yüzünden yedi yıl hapis cezası alan naif Macarena, tehlikeli kadınlarla dolu bir ortama alışmaya çabalar.

Bad Blood: 2. Sezon (31/5/2019)
Vito Rizzuto’nun ölümünden beş yıl sonra, Montreal uyuşturucu ticaretinin yeni patronu Declan Gardinier, İtalya’dan gelen bir tehditle karşı karşıyadır.

Playing with Fire (Jugar con fuego) (31/5/2019)
Yakışıklı bir adam ve üç kadının kesişen yolları herkesin hayatını değiştirecek ve Kolombiya’da trajik ve kanlı bir hikâyeye dönüşecektir.

Black Spot: 2. Sezon (31/5/2019)
Weiss’ın iyileşmesiyle, kasabalılar onu içinde buldukları tuhaf koşulları ve ölümcül yaralarına rağmen nasıl hayatta kaldığını sorgulamaya başlar.

When They See Us (31/5/2019)
Ava DuVernay tarafından yaratılan, yazılan ve yönetilen dizi, Central Park Beşlisi davası sırasında Amerikan ceza hukukunda yaşanan çöküşü anlatıyor.