BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ…

Anneler de (ve babalar da) kendine zaman ayırmak istiyor

Anneler Günü vesilesiyle annelerin de sadece kendilerine zaman ayırmak istedikleri anlar olduğunu hatırlatalım dedik: Netflix’in ebeveynler arasında yaptığı araştırma, Türkiye’de anne babaların yüzde 96’sının haftada en az bir kere gizlice tek başlarına TV izlediklerini ortaya koydu.


Patisiz Asla!

Netflix’in araştımasına göre Türkiye’deki kullanıcıların yüzde 76’sı evcil hayvanlarıyla Netflix seyrediyor. Dünya genelindeki Netflix izleyicilerinin yüzde 58’i, Türkiye’dekilerin ise yüzde 66’sı en çok evcil hayvanlarıyla birlikte Netflix izlemekten keyif alıyor.


Etkilemek istediğin biri mi var?

Netfllix’ten yardım alabilirsin! Nasıl mı? Biliyorsun, Netflix’te tek hesapla beş ayrı profil yönetebiliyorsun. Profillerden birini, etkilemek istediğin kişiye göre düzenleyebilirsin, Sonra o kişiyle yan yana geldiğinizde tek yapman gereken Netflix’i açıp söz konusu profili seçmek.


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

THE RAIN
1. Sezon
04/05/18
Bir İskandinav gerilim dizisi: Acımasız bir virüs, nüfusun çoğunu yok ettikten sonra, iki genç kardeş güvenlikleri için tehlikeli bir arayışa başlar.


A LITTLE HELP WITH CAROL BURNETT
04/05/18
Komedi ikonu Carol Burnett ekranlara geri dönerken çocuklardan kurulu jurisi lafını esirgemeden yetişkinlere ve ünlü konuklara sorunlarını çözmelerinde yardım ediyor.


DEAR WHITE PEOPLE: VOLUME 2
04/05/18
Romantik ikilemler, bir sosyal medya trolü ve Armstrong-Parker House’daki büyük değişiklikler Sam, Lionel ve arkadaşlarını kırılma noktasına itiyor.


MOB PSYCHO 100
1. Sezon
22/05/18
Bir örgüt, alçakça bir amaç için Esperleri toplamaktadır. Güçlü psişik güçlere sahip olan Mob ise sadece kendi hayatının başkahramanı olmak ister.


THE TOYS THAT MADE US
2. Sezon
25/05/18
Yeni sezonda Star Trek, Transformers, LEGO ve Hello Kitty yer alıyor.


UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
4. Sezon
30/05/18

Kimmy teknik bir iş bulur. Titus, Mikey’i etkilemek için bir TV şovuna sahip gibi davranır ve Jacqueline de bir yetenek bulma ajansı kurar.


FAUDA
2. Sezon
24/05/18
Doron, intikam almak için onu hedef alan bir militanın gizli bir plan başlatmasıyla eski gizli birimi ile tekrar ekip kuruyor.


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

HAFTALIK

BUSTED!
1. Sezon
04/05/18
Her bir bölümde farklı bir gizemi ele alan bu yarışma programında yedi dedektif, en büyük gizemi çözmeye giderek daha fazla yaklaşıyor. D Projesi’ne ne oldu?


DYNASTY (2017)
1. Sezon
05/05/18


THE BREAK WITH MICHELLE WOLF
1. Sezon
27/05/18
Michelle Wolf, her hafta şovunda herkesi eğlendiriyor. Wolf “The Daily Show” ve “Late Night with Seth Meyers” üzerinde çalıştı.


YENİ BAŞLANGIÇLAR

MAD MEN
6. Sezon
01/05/18


ASH VS EVIL DEAD
1. Sezon
10/05/18


SPIRIT RIDING FREE
1. & 2. Sezon
01/05/18


ANNELER GÜNÜ’NDE NE SEYREDİLİR?

GILMORE GIRLS: A YEAR IN THE LIFE


GRACE AND FRANKIE
NETFLIX ORİJİNALİ
1. & 4. Sezon


PATİLERLE İZLENECEKLER

NARCOS
NETFLIX ORİJİNALİ
1. & 3. Sezon


STRANGER THINGS
NETFLIX ORİJİNALİ
1. & 2. Sezon


BLACK MIRROR
NETFLIX ORİJİNALİ
1. & 4. Sezon


DARK
NETFLIX ORİJİNALİ
1. Sezon


Mayıs ayının tüm lisanslı içeriklerini buradan görebilirsiniz.