The CW

Supernatural, geçen hafta olduğu gibi 0.3’lük en düşük izlenme oranını tekrar ederek 14. sezonuna noktayı koymuş. “Ekim’in ilk, olmadı 2. haftası son sezona başlıyoruz, bekleriz” diyor.

Sürpriz bir şekilde 2. sezon onayını alan In the Dark, son 3 haftasında olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


FOX

Gotham, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.5’lik bir izlenme oranı 5. ve son sezonuna noktayı koymuş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. “Millete Batman getiriyoruz, kimse dönüp bakmamış bile” diyerek kırgınlığını dile getirmiş.

The Orville, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.7’lik bir izlenme oranı ile 2. sezonuna noktayı koymuş. “Onay alırız değil mi?” endişesi içinde.


CBS

The Big Bang Theory, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 1.7’ye düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (11.55 milyon) programı. “Şurada bitmeye birkaç bölüm kala, beni düşürdüğünüz reytinge bak” diyerek üzüntüsünü dile getirmiş.

Young Sheldon, 3 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.4’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

Mom, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.1’e yükselmiş.

Life in Pieces, geçen hafta olduğu gibi 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

S.W.A.T., geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.


NBC

Superstore, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

A.P. Bio, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.4’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

Brooklyn Nine-Nine, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

Abby’s, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.3’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. “En azından In the Dark’ı geçtim” diyerek bardağım dolu tarafını görmüş.

Law & Order: SVU, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “Sen git o kadar rekor kır, sonra böyle sürün” diyerek canının sıkıntısını dile getirmiş.


ABC

Haftayı pas geçen Grey’s Anatomy, Station 19, ve For the People ‘ın yerine, 1.2’lik bir izlenme oranı tutturan 2019 NFL Draft yayınlanmış.


Perşembe’nin reyting galibi ABC, en çok izlenen kanalı CBS olmuş.

1. ABB: 1.20 reyting, 4.88 milyon izleyici

2. CBS: 1.10 reyting, 7.65 milyon izleyici

3. FOX: 0.60 reyting, 2.56 milyon izleyici

4. NBC: 0.50 reyting, 2.50 milyon izleyici

5. The CW: 0.25 reyting, 1.04 milyon izleyici

Kaynak