Netflix’in Arjantin yapımı yeni dizisi Casi Feliz, 1 Mayıs 2020 tarihinde izleyici karşısına çıktı. Bu da fragmanı:

Casi Feliz, yarı biyografik tarzda bir dizi. Sebastián Wainraich, dizide kendisine hayat veriyor. Wainraich, dizinin başrol oyuncusu olmasının yanı sıra dizinin yaratıcılarından biri konumunda. Hernán Guerschuny ise dizinin diğer yaratıcısı ve aynı zamanda yönetmeni. Alejandro De Grazia da bu ikiliye yazar masasında eşlik etmekte.

Komedi türündeki dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. 2. sezonunun olup olmayacağı ise henüz belli değil.

Sebastián, mütevazı bir şöhrete sahip olan bir radyo programı sunucusu ve aynı zamanda bir komedyen. Yakın zamanda boşanmış olan ikiz çocuk babası bir adam ayrıca. İşine de hayata da çok şevkle sarıldığı, mutlu bir hayat sürdüğü söylenemez. Hayatın içinde debelenen, hala eski karısını sevdiği gözlemlenen, aşk hayatı pek yolunda gitmeyen, sessiz sakin, kendi halinde bir adam Sebastián. Dizide de Sebastián’ın gündelik yaşamda ve iş hayatında başından geçen doğal ve eğlenceli olayları izliyoruz.

Sebastián’ın eski eşi ve çocuklarının annesi Pilar karakterinde ise Natalie Pérez‘i izliyoruz.

Pilar, boşanmayı Sebastián’a oranla çok daha iyi atlatmış durumda ve hayatına mutlu bir şekilde devam ediyor. Sebastián’ı hayatında bir arkadaş olarak görmeye devam etmek istiyor. Neşeli, canlı ve hareketli bir mizacı var.

Dizinin henüz ilk 3 bölümünü izlemiş durumdayım. Fena bulmadım genel olarak diziyi. Özellikle 3. bölümdeki eski sevgili hikayesi başarılıydı. Sebastián, bağ kurulası, sevilesi ve izlenesi bir karakter olmuş benim açımdan. Pilar da hoş, tatlı bir kadın. Konuk karakterler de fena değildi genel olarak. Hikayeler de doğal bir şekilde akmakta. Bu ayarda devam ettiği takdirde sezonun sonunu görürüm diye düşünüyorum.