Virginia Madsen (Scoundrels, Designated Survivor, American Gothic), DC Universe’in yaklaşan dizisi Swamp Thing‘in kadrosuna katıldı.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Molly Ringwald (The Secret Life of the American Teenager, The Stand, Townies, Riverdale), Tales of the City‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Chelsea Spack (Gotham), God Friended Me’nin 8. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Keean Johnson (Nashville), tekrar eden bir rolle HBO’nun yaklaşan draması Euphoria‘nın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Draya Michele, tekrar eden bir rolle Star’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Candice Coke, tekrar eden bir rolle FOX’un yaklaşan draması Proven Innocent’ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Julianne Hough (Rock of Ages, Footloose, Safe Haven), Kimberly Williams-Paisley (According to Jim, Nashville, The 10th Kingdom, Relativity) ve Dallas Roberts (Insatiable, Unforgettable, The Good Wife), Netflix’in antoloji dizisi Heartstrings‘in Jolene isimli bölümünün başrol oyuncuları oldular.

8 bölümden oluşacak ve 2019 yılında izleyici ile buluşacak dizinin her bölümü ünlü şarkıcı Dolly Parton‘ın bir şarkısının hikayeleştirilmesi üzerine olacak. Parton bölümlerde kamera karşısında konuşup şarkı söyleyeceği gibi bazı hikayelerde başrolde ya da konuk oyuncu olarak da kamera karşısına geçecek.

Bu da söz konusu bölüme ismini veren o ünlü Jolene isimli şarkı:

Ama ben asıl sahibi olan Dolly Parton’dan değil de Miley Cyrus‘tan dinlemenizi tavsiye ederim bu şarkıyı. Parton’un Miley Cyrus’un vaftiz annesi olduğunu da belirtelim bilmeyenler için.

Grammy ödüllü şarkının söz konusu bölümü Atlanta’da çekilecek.

Kaynak