Victoria Justice (Eye Candy, Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life, Undateable), American Housewife’ın 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Gina Gershon (Red OaksCleanersShowgirls), tekrar eden bir rolle Riverdale’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Gershon, Cole Sprouse‘un karakteri Jughead‘in annesi Gladys Jones olarak karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Katherine LaNasa (Satisfaction, ImpostersDeception), Apple’ın yaklaşan draması Are You Sleeping‘in kadrosuna katıldı.

LaNasa, Moon Bloodgood‘un yerine kadroya dahil oldu.

Kaynak


Kayla Smith, Star’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


James Carpinello (Gotham, The Mob Doctor), tekrar eden rollerle The Gifted’ın 2. sezonunun ve NBC’nin yaklaşan draması The Enemy Within’in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rafi Gavron (Life Unexpected), Epix’in yaklaşan draması Godfather Of Harlem‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kimberley Crossman (SMILF), ABC’nin deneme bölümü anlaşmasına vardığı The Middle’ın uzantı dizisi Sue Sue in the City‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Caitlin Mehner ve Tembi Locke (Eureka, Sliders, Windfall), tekrar eden rollerle FOX’un yaklaşan draması Proven Innocent’ın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Patricia Heaton (The MiddleEverybody Loves RaymondBack to You), CBS’in önümüzdeki sezon için dizi anlaşmasına vardığı Carol’s Second Act isimli komedi dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Çoklu kamera yöntemi ile çekilecek komedi dizisinin yaratıcıları aynı zamanda Trophy Wife dizisinin de yaratıcıları olan Emily Halpern ve Sarah Haskins ikilisi. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Heaton dışında David HuntAdam GriffinDana Honor ve Aaron Kaplan gibi isimler eşlik edecek.

Dizi, Carol Chambers (Heaton) isimli bir kadını merkezine alacak. Carol, 2 çocuğunu yetiştirip öğretmenliği de bıraktıktan sonra benzersiz bir eyleme girişiyor. Carol’ın şimdiki hedefi bir doktor olmak.

Kaynak