Kim Dickens (Fear the Walking Dead, Deadwood, Friday Night Lights, House of Cards), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Queen Fur‘un başrol oyuncularından biri oldu.

Dickens, Lily Mae Harrington‘ın karakteri Macy‘nin eski bir güzellik kraliçesi olan annesini canlandıracak.

Michael Mosley (Seven Seconds, Sirens, Ozark), Jon Foster (Accidentally on Purpose, Windfall, Life as We Know It), Joshua Mikel (The Walking Dead, Hindsight), Keith Machekanyanga ve Spencer Howell ise kadroya katılan diğer isimler oldular.

Michael Mosley

Jon Foster

Joshua Mikel

Keith Machekanyanga

Kaynak


Rochelle Aytes (Mistresses (ABD), The Forgotten, Criminal Minds), tekrar eden bir rolle Hawaii Five-0’nun 9. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Daha önce şurada Apple’ın yaklaşan draması Are You Sleeping‘in kadrosuna katıldığı haberini verdiğimiz Moon Bloodgood‘un kadrodan çıkarıldığı ve yerine yeni bir oyuncu bulunacağı açıklandı.

Kaynak


Dominic Fumusa (Nurse Jackie, Goliath, Homeland), tekrar eden bir rolle USA Network’ün yaklaşan draması The Purge‘ün kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Lauren Ambrose (Coma, Six Feet Under) ve Nell Tiger Free (Game of Thrones), Apple’ın yaklaşan isimsiz psikolojik gerilim dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Kaynak


Kyle Secor (Homicide: Life on the Street, Philly, Veronica Mars, The Gates), tekrar eden bir rolle The Flash’ın 5. sezon kadrosuna katıldı.

Secor, Danielle Panabaker‘ın karakteri Caitlin Snow‘un babası Dr. Thomas Snow karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Dana Delany (Body of Proof, Hand of GodDesperate Housewives), CBS’in 2018-2019 sezonunda başlayacak olan yeni dramaları arasında yer alan The Code’un kadrosuna dahil oldu.

Delany, Mira Sorvino‘nun yerine kadroya katıldı.

Kaynak


Jane Levy (Suburgatory, Castle Rock), Netflix’in yaklaşan draması What/If‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak