Gina Torres (Suits, Pearson, Hercules: The Legendary Journeys), Riverdale’in 4. sezonunun 4 Aralık’ta yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Jay Ali (The Fosters, Daredevil, Significant Mother), Carnival Row’un 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Austin Stowell (Public Morals, Catch-22, The Secret Life of the American Teenager), FX’in yaklaşan draması The Old Man‘in kadrosuna dahil oldu.

Stowell, dizinin başrol oyuncusu Jeff Bridges’in karakteri Dan Chase‘in gençliğine hayat verecek dizide.

Kaynak


Tye Sheridan (X-Men: Apocalypse, Ready Player One, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse), Quibi’nin dizi onayı verdiği ‘Hayatta Kalmaya Çalışma’ temalı gerilim dizisi Wireless‘ın başrol oyuncusu oldu.

Dizinin yaratıcıları Zach Wechter ve Jack Seidman. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Steven Soderbergh, Danny Sherman, Michael Sugar ve Cathy Konrad gibi isimler eşlik edecek. Çekimlerine bu hafta başlanacak olan dizinin yönetmenliğini Wechter üstlenecek.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Kendine takıntılı bir üniversite öğrencisi (Sheridan), Colorado’da, dağlarda, kaza yaptığı arabasının içinde mahsur kalır. Hayatta kalmak için tek umudu, bütün hayatını kullanmayı öğrenmek için harcadığı akıllı telefonudur. Hızlı bir şekilde şarjı bitmekte olan telefonu!

Kaynak