Amazon’un yaklaşan fantastik draması Carnival Row, Orlando Bloom ve Cara Delevingne‘nin ardından kadrosunu güçlü isimlerle takviye etmeye devam ediyor. Dizinin kadrosuna son katılan isimler David Gyasi (Containment), Karla Crome (Misfits, Under the Dome, The Level), Indira Varma (Rome, Game of Thrones, Luther) ve Tamzin Merchant (Salem, Supergirl, The Tudors) oldu.

Kaynak

David Gyasi

Karla Crome

Indira Varma

Tamzin Merchant


Russell Tovey (Quantico, LookingBeing Human), The CW’nun DC evrenindeki süper kahraman dizilerinin bu sezon yapılacak çakışma bölümlerinde eşcinsel bir süper kahramanı canlandırmak üzere kadroya katıldı.

Tovey çakışma bölümlerinde The Ray karakterine hayat verecek.

Bu arada çakışma bölümlerinin adının ‘Crisis on Earth-X’ olacağı açıklandı.

Bu da posteri:

Kaynak


Debi Mazar (Younger, Entourage) ve Michael Maize (Mr. Robot, True Blood), tekrar eden rollerle Syfy’ın yaklaşan dizisi Happy!‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Archie Panjabi (The Good Wife, Blindspot), Bull’un 2. sezonuna konuk olacak.

Panjabi’nin konuk olacağı bölüm kasım ayı içerisinde izleyici ile buluşacak.

Kaynak


The X-Files’ın 3. ve 4. sezonlarına iki farklı karakterle konuk olan Karin Konoval‘ın dizinin 11. sezonunda yeni karakterle karşımıza çıkacağı açıklandı.

Kaynak


The Good Doctor’un deneme bölümüne yer alan Tamlyn Tomita‘nın (Teen Wolf, Berlin Station), dizide kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Mark Bonnar (Catastrophe, Apple Tree Yard, New Blood), Humans’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak