Mad Men yaratıcısı Matthew Weiner’ın yeni dizisinde Mad Men buluşması yaşanacak. Christina Hendricks ile John Slattery Amazon’un antoloji dizisi The Romanoffs’un kadrosuna katıldılar.

Dizide ayrıca Isabelle Huppert, Jack Huston (Boardwalk Empire), Amanda Peet (Togetherness) ve Marthe Keller yer alacak.

8 bölümlük dizinin her bir bölümü farklı karakterlerle farklı bir hikaye anlatacak. 1613’ten, Bolşeviklerin gücü ele geçirdiği 1917 yılına kadar Rusya’yı yöneten imparatorluk ailesinin torunları olduklarına inanan insanların hikayelerini ele alacak.

Kaynak


Tine Fey, yapımcısı olduğu Great News’a birden fazla bölümle konuk olacak. Facebook sorumlularından Sheryl Sandburg’den ilham alınan Diana St. Tropez adlı karaktere hayat verecek. Kendisi, Briga Heelan’ın karakteri Katie’nin idolü ve daha yeni Boss Bitch adında bir kitap yazmış.

Kaynak


Abigail Spencer, tekrar eden bir rolle Grey’s Anatomy’ye katıldı. Owen’ın kız kardeşi Megan’a hayat verecek. Bu rolü 13. sezonda Bridget Regan canlandırmıştı fakat oyuncu The Last Ship çekimlerinde meşgul olduğu için diziye dönemedi.

Kaynak


Meagan Good, Showtime’ın yakında başlayacak komedisi White Famous’a konuk olacak. Burada yapımcısının eski dizilerinden olan Califonication’daki karakteri Kali’ye yeniden hayat verecek.

Kaynak


Sydelle Noel (GLOW), tekrar ede bir rolle Arrow’a katıldı. Oliver’ın Green Arrow’la bağlantısını araştıracak olan FBI ajanı Samandra Watson’ı canlandıracak.

Kaynak