Anne Hathaway – Tina Fey

Amazon’un yaklaşan antoloji türündeki komedi dizisi Modern Love‘ın yıldızlar topluluğu kadrosu açıklandı: Oscar ödüllü aktris Anne Hathaway, kariyerinde 2 Altın Küre ve birçok Emmy ödülü bulunan Tina FeySlumdog Millionaire filmi dışında The Newsroom ve Skins dizilerinden de yakinen tanıdığımız Dev Patel, Mad Men dizisi dışında Homefront, Desperate Housewives ve The Romanoffs gibi dizilerden de hatırlanabilecek John Slattery, Kidding, Show Me a Hero ve Forever gibi dizilerden tanıdığımız Catherine Keener, beyaz perdenin önemli isimlerinden Andy Garcia, A to Z, Fargo ve Black Mirror gibi dizilerden aşina olduğumuz Cristin Milioti, Power dizisinden anımsanabilecek Brandon Victor Dixon, Bates Motel ve Vanity Fair dizilerinden tanıdığımız Olivia Cooke, Sherlock dizisinden anımsanabilecek Andrew Scott, son dönemde Ozark, Waco ve Maniac gibi dizilerde izleme fırsatı yakaladığımız Julia Garner, Boardwalk Empire dizisi dışında Waco, Homecoming ve Vice Principals gibi dizilerden hatırlanabilecek Shea Whigham, The Deuce ve Death in Paradise dizilerinden tanıdığımız Gary Carr, The Newsroom dizisinden aşina olduğumuz John Gallagher, Jr.  ve Sofia Boutella.

Dev Patel

John Slattery

Catherine Keener

Andy Garcia

Cristin Milioti

Brandon Victor Dixon

Olivia Cooke

Andrew Scott

Julia Garner

Shea Whigham

Gary Carr

John Gallagher, Jr.

Sofia Boutella

Kaynak


Partners ve Ugly Betty dizilerinden tanıdığımız Michael Urie, The Good Wife’ta canlandırdığı Stephen Dinovera karakteriyle The Good Fight‘ın 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Vanessa Bayer (Saturday Night Live), birden fazla bölümle Single Parents‘a konuk olacak.

Bayer, Taran Killam‘ın karakteri Will Cooper‘ın eski karısı Mia rolüyle karşımıza çıkacak dizide ve ilk kez Ocak ayı içerisinde yayınlanacak bir bölümde göreceğiz kendisini.

Kaynak


Dennis Haysbert (Reverie, Incorporated, 24), CBS’in deneme bölümü anlaşmasına vardığı casusluk/gerilim draması Surveillance‘ın kadrosuna katıldı.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Gwilym Lee (Jamestown), Hulu’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Great‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sean Bean (Game of Thrones, The Frankenstein Chronicles, Legends), BBC One’ın yaklaşan draması World On Fire‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Manchester, London, Paris ve Berlin gibi şehirlerde de çekim yapacak olan dizinin çekimlerine geçtiğimiz ay Prag’da başlandı. 7 bölümden oluşacak olan dizinin ilk sezonu 2. Dünya Savaşı’nın ilk yılında geçecek.

Blake Harrison

Bean dışında kadroya dahil olduğu açıklanan diğer isimler de şunlar: Blake Harrison (Tripped, Prime Suspect 1973, The Inbetweeners), Ewan Mitchell (The Last Kingdom, The Halcyon), Yrsa Daley-Ward ve Ansu Kabia.

Ewan Mitchell

Yrsa Daley-Ward

Ansu Kabia

Kaynak


Rosabell Laurenti Sellers

Rosabell Laurenti Sellers (Game of Thrones), Falk Hentschel (Legends of Tomorrow, Reckless), Désirée Nosbusch (Bad Banks) ve Florence Kasumba (Deutschland 86), dünyanın birçok ülkesinde bulunan NBC Universal’e bağlı kanallarda yayınlanacak olan, ABD’de ise Syfy ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Spides isimli drama dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Falk Hentschel

Désirée Nosbusch

Florence Kasumba

Bir uzaylı istilasını anlatacak olan bir bilim kurgu dizisi olma özelliği taşıyan Spades’in ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Modern bir dünyada, Berlin’de geçecek olan hikaye Rainer Matsutani, Eckhard Vollmar, Peter Hume, Carola Lowitz ve Mark Wachholz beşlisi tarafından kaleme alınacak. Hikaye, bilinmeyen bir uyuşturucu aldıktan sonra girdiği komadan hafızasını kaybetmiş bir şekilde uyanan Nora (Sellers) isimli bir kadını merkezine alacak. Prodüksiyonuna halihazırda Berlin’de başlanan Spades, 2019 yılı sonlarında izleyici ile buluşacak.

Dizinin kadrosuna katıldığı açıklanan diğer oyuncular ise şunlar: Damian HardungSusanne Wuest (Parfum), Aleksandar Jovanovic (You Are Wanted), Branko Tomovic (24: Live Another Day) ve Kimberly Leemans.

Kaynak