Nathalie Emmanuel (Game of Thrones), Hulu’nun yaklaşan limitli dizisi Four Weddings and a Funeral‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Emmanuel, daha önce şurada haberini verdiğimiz Jessica Williams‘ın yerine kadroya dahil oldu.

Diziyle ilgili gelen oyuncu haberleri bununla sınırlı kalmadı. 1994 yapımı filmin başrol oyuncularından Andie MacDowell‘ın konuk oyuncu olarak kadroda yer alacağı açıklandı. MacDowell, filmde canlandırdığı karakterden farklı bir karakterle karşımıza çıkacak dizide.

Andie MacDowell

Kadroya dahil olan diğer isimler ise şunlar: Brandon Mychal Smith (You’re the Worst, Sweet/Vicious), Zoe Boyle (Frontier, Witless, The Astronaut Wives Club, Breathless), Jennie Jacques (Vikings, Desperate Romantics), Harish Patel ve Guz Khan.

Brandon Mychal Smith

Zoe Boyle

Jennie Jacques

Kaynak


Kyle MacLachlan (Twin PeaksDesperate Housewives, Sex and the City), Norveç yapımı NRK TV’nin dönem draması Atlantic Crossing‘in başrol oyuncularından biri oldu.

MacLachlan dizide Bron/Broen ve Der gleiche Himmel dizilerinden tanıdığımız Sofia Helin ile başrolü paylaşacak. Helin dizide Norveç Prensesi Märtha‘yı canlandırırken MacLachlan ise ABD Başkanı Franklin D. Roosevelt‘e hayat verecek.

Gerçek olaylardan uyarlama tarihi drama dizisi Atlantic Crossing, 8 bölümden oluşacak ve çekimlerine Aralık ayı içerisinde başlanacak.

Kaynak


Charity Wakefield (The Player, Close to the Enemy, Bounty Hunters) ve Sacha Dhawan (Outsourced, Iron FistMr SelfridgeIn the ClubNot Safe for Work), Hulu’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Great‘in kadrosuna katıldılar.

Sacha Dhawan

Kaynak


Josephine Bornebusch (Welcome to Sweden, Solsidan), yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İsveç’in popüler dijital platformu Viaplay’de yayınlanacak olan dizide hem başrol oyuncusu, hem senarist hem de yönetmen olarak görev yapacak Bornebusch. Çekimlerine İsveç’in başkenti Stockholm’de başlanan Älska Mig (İngilizce adıyla: Love Me) isimli dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Dizinin 2019 yılı ilkbaharında izleyici ile buluşması planlanıyor.

Dizi, İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşayan üç kuşaktan insanın yaşamlarındaki dostluk, acı ve romantizm gibi unsurların sevgi kavramı ile kesişme noktasını incelemeye çalışacak.

Kaynak