Kiri: 10 Ocak’ta Channel 4’da yayınlanacak olan dizinin ilk sezonu 4 bölümden oluşacak. Happy Valley’den severek takip ettiğimiz Sarah Lancashire başrolde.

Konusu: Kısa süre içinde beyaz bir aile tarafından evlat edinilecek olan siyahi bir küçük kızın kaçırılması ve öldürülmesinin ardından yaşananları ve yüzleşmeleri yalanlar, suçlamalarla dolu duruşma süreciyle ekrana aktaracak.

Girlfriends: 3 Ocak’ta ITV’de yayınlanacak olan dizinin ilk sezonu 6 bölüm sürecek. Miranda Richardson başrolde.

Konusu: Belli bir yaşın üstündeyken modern kadın olmanın getirdiği zorluklar ve sorumluluklarla yüzleşen 3 yakın arkadaşın hikayesini izleyeceğiz.

.

Next of Kin: 8 Ocak’ta ITV’de başlayacak olan dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Jack Davenport ve Archie Panjabi başrolde.

Konusu: Sevgi dolu ailesiyle mutlu mesut yaşayan Mona’nın hayatı çok sevdiği ağabeyinin okyanus ötesi ülkelerde tıbbi yardım amaçlı çalışırken öldürülmesiyle alt üst olur. Ölümüyle birlikte ailesinde sırlar da bir bir ortaya çıkmaya başlar. Kendisini ihanetin, komploların ve cinayetin ortasında bulan Mona bir şekilde hayatta kalmak zorundadır.