Amerika’nın ulusal kanalları arasında bulunan FOX bizleri yeni yılın ikinci gününde yepyeni bir komedi dizisiyle buluşturdu: LA to Vegas! Emmy adaylığı bulunan Lon Zimmet‘in imzasını taşıyan yapım için herhalde uçakta geçen bir iş yeri komedisi dersek yanlış söylemiş olmayız.

Ünlü komedyen ve oyuncu Will Ferrell‘ın da yapımcıları arasında bulunduğu LA to Vegas ilginizi mi çekti? O zaman gelin, sizin için hazırladığımız tanıtım yazısının aşağısına da bir göz atın. Bakalım LA to Vegas, şans verilecek diziler listenize girmeyi başarabilecek mi?

KONUSU VE KADROSU

LA to Vegas, Jackpot Havayolları’nın her cuma akşamı Los Angeles’tan Las Vegas’a kalkan uçağının çalışanları ve kadrolu yolcuları etrafında şekillenen bir komedi. Pazartesi günleri dönüş yolunda olan bu uçakta ara ara ilginç yolcular ve yeni çalışanlar da karşımıza çıkmıyor değil. Komedi dizilerinin genellikle bahsedilecek ayrı konuları olmadığı için sıra geldi karakterlere ve onlara hayat veren oyunculara:

  • Dave Pratman: Uçağımızın pilotudur. Bu rolde, Dylan McDermott‘ı görüyoruz. Oyuncumuzu, The Practice ve American Horror Story: Murder House’un başrolünden tanıyor olabilirsiniz.
  • Veronica “Ronnie” Messing: Uçağımızın hostesidir. Bu rolde, Kim Matula‘yı görüyoruz. Oyuncumuzu UnREAL’dan da tanıyor olabilirsiniz.
  • Bernard Jasser: Uçağımızın hostudur. Bu rolde, Nathan Lee Graham‘i görüyoruz. Oyuncumuzu The Comeback’ten de tanıyor olabilirsiniz.
  • Alan: Uçağımızın yardımcı pilotudur. Bu rolde, Amir Talai‘yi görüyoruz. Oyuncumuzu The Ex List‘ten de tanıyor olabilirsiniz.
  • Colin: Her hafta uçuşta yer alan İngiliz bir üniversite profesörüdür. Bu rolde, Ed Weeks‘i görüyoruz. Oyuncumuzu The Mindy Project’ten de tanıyor olabilirsiniz.
  • Artem: Her hafta uçuşta yer alan eksantrik bir Rus yolcudur. Bu rolde, Peter Stormare‘i görüyoruz. Oyuncumuzu, Swedish Dicks ve Prison Break’ten tanıyor olabilirsiniz.
  • Nichole: Her hafta uçuşta yer alan başka bir yolcu olan Nichole, Las Vegas’ta striptizcilik yapmaktadır. Bu rolde, Olivia Macklin‘i görüyoruz. Oyuncumuzu The Young Pope’tan da tanıyor olabilirsiniz.

SON SÖZ

Son olarak 3. bölümünü arkasında bırakan LA to Vegas, bana göre zaman zaman gülümsetmeyi başaran ortalamanın üzerinde bir komedi dizisi. Eğer komedi türünü seviyor ve 20 dakikalık bölümlerden oluşan çıtır çerez bir dizi arıyorsanız, LA to Vegas’ın ilk bölümüne şans vermenizi tavsiye ederim. Diziyi listesine eklemiş olanlara şimdiden iyi seyirler!

FRAGMAN