Netflix’in yeni İsveç dizisi Love & Anarchy’nin (Kärlek & Anarki) kadrosu açıklandı. Ida Engvoll, Reine Brynolfsson, Björn Kjellman, Johannes Bah Kuhnke, Gizem Erdoğan ve Björn Mosten dizinin başrol oyuncuları oldular.

Lars Väringer, Elsa Ageman Reiland, Bejamin Shaps, Malin Levanon, Fredrik Hammar, Ejke Blomberg, Carla Sehn ve Ruben Lopez kadroda bulunan diğer oyuncular.

Her biri yarım saatlik 8 bölümden oluşacak dizi, danışman olarak çalışan, kariyerine odaklı, eski bir yayınevini modernize etmek için görevlendirilen evli ve 2 çocuk annesi Sofie (Ida Engvoll) karakterinin etrafında dönmekte. Sofie, çalışma sırasında genç bir bilişim teknisyeni olan Max (Björn Mosten) ile tanışır ve beklenmedik bir şekilde aralarında flörtleşme oyunu başlar. Sofie ve Max, toplumsal normları sorgulayan şeyler yapmak için gizlice birbirlerine meydan okurlar. Masum şekilde başlayan bu iş, oyunların gittikçe daha da cüretkâr ve riskli bir hale gelmesi ile birlikte istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarır.

Dizinin yaratıcısı senarist ve yönetmen Lisa Langseth. Bir diğer İsveç dizisi Quicksand’ın arkasındaki prodüksiyon şirketi FLX tarafından yapıldı.

Lisa Langseth ve Alex Haridi, dizinin baş yazarları. Fatima Varhos (Quicksand, Blinded) ve Frida Asp (Quicksand) dizinin yapımcıları.