Netflix’ten yeni bir aile komedisi geliyor: Family Reunion

Netflix’in 20 bölümlük onay verdiği dizinin 10 bölümden oluşacak ilk kısmı 10 Temmuz 2019 tarihinde izleyici ile buluşacak. Bu da fragmanı:

Meg DeLoatch‘ın yaratıcısı olduğu komedinin senarist ekibinde Henry ‘Hank’ Jones, Sa’Rah Jones, Howard Jordan Jr., Christopher B. Moore ve Lia Prewitt-Martin gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Eric Dean Seaton‘ın üstleneceği dizinin yapımcıları arasında DeLoatch dışında Anthony C. Hill de bulunuyor.

Dizinin konusu kısaca şöyle:

4 çocuk ve 2 ebeveynden oluşan McKellan ailesi, Seattle gibi büyük bir şehirden Georgia’da küçük bir kasabaya taşınıyorlar. Güneyde yaşam elbette onların alıştıklarından farklı. Buna bir de geleneksel bir büyükanne ve büyükbaba ile yaşama durumu eklenince McKellanların alışkanlıklarına bir meydan okuma durumu başlıyor.

Ailenin özgür ruhlu, eğlenceli ve aynı zamanda bilinçli annesi Cocoa rolünde Instant Mom, The Game ve Sister, Sister gibi dizilerden tanıdığımız Tia Mowry‘yi izleyeceğiz. Ailenin eski bir Amerikan futbolcusu olan babası Moses (Moz) rolünü Anthony Alabi canlandıracak.

Ailenin en büyük çocuğu olan 14 yaşındaki Jade karakterine Talia Jackson hayat verecek. 12 yaşındaki Shaka rolünde Isaiah Russell-Bailey, 10 yaşındaki Mazzi rolünde Cameron J. Wright, 8 yaşındaki Ami rolünde ise Jordyn Raya James karşımıza çıkacak. Büyükkane M’Dear rolünde de The Carmichael Show, The Client List ve Eli Stone gibi dizilerden tanıdığımız Loretta Devine‘ı izleme fırsatı yakalayacağız.