Dizileri seven Nicole Kidman’dan bir proje haberi daha geldi.

Big Little Lies’ın ardından geçtiğimiz pazar akşamı HBO’da başlayan The Undoing’le TV’ye dönen aktris, Amazon’dan onay alan Things I Know to Be True dizisinin kadrosuna katıldı.

Yeni dizi, Andrew Bovell’ın oyunundan uyarlanacak. Bovell, senaryoyu yazacak ve yürütücü yapımcı olarak dahil olacak. Kidman, başrolün yanı sıra yapımcılar arasında da yer alıyor. Dizinin yapımını Amazon Studios, Matchbox Pictures, Blossom Films ve Jan Chapman Films üstlendi.

Things I Know to Be True, Bob ve Fran Price çiftini konu alıyor. Artık yetişkinlik çağına gelen çocukları beklenmedik bazı kararlar alınca herkesin hayatı değişiyor. Dizide aile içi sevginin ne yönde değişebileceği ve dayanıklı bir evlilikte yaşanabilecekler de anlatılacak.

Nicole Kidman, yeni dizisiyle birlikte dizi projelerini şimdiden dörtlemiş oldu. Yakın gelecekte Hulu’da yayınlanacak Nine Perfect Strangers dizisinde, içerik anlaşmasının olduğu Amazon’dan onay alan The Expatriates‘te, Amazon’da yayınlanması için hazırlıkları devam eden Pretty Things dizisinde de yer alıyor. Hatta 11 Aralık’ta yayınlanacak Ryan Murphy imzalı Netflix filmi The Prom’la da ekranda olacak.