Oscar ödüllü yıldız oyuncu Nicole Kidman (Big Little Lies, Australia, The Hours, The Others), Amazon’un yayın haklarını alıp dizi uyarlaması için çalışmalara bağladığı potansiyel dizi projesi Pretty Things‘in başrol oyuncularından biri oldu. Janelle Brown‘ın 21 Nisan 2020 tarihinde satışa çıkmaya hazırlanan aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizide Brown ile birlikte yapımcı koltuğunda oturacak aynı zamanda Kidman. Reed Morano ise yönetmenlik görevini üstlenecek.

Hikaye, birbirinden farklı özelliklere sahip 2 kadını merkezine alacak. Bunlardan biri dolandırıcı, diğeri ise mirasçı. İkisi de parlak birer zekaya ve hasarlı birer ruha sahipler. Hayatları boyunca görebilecekleri en büyük düzenbazlık ve yıkım oyununu oynayıp hayatta kalmaya çalışacak bu söz konusu 2 kadın.

Kidman’ın hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

Kaynak


Leslie Jordan (The Cool Kids, Living the Dream, Will & Grace), FOX’un 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği Call Me Kat (Eski adıyla: Carla) isimli komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak


The Society’nin ilk sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Olivia Nikkanen‘in dizinin 2. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Christian Antidormi (Spartacus, Strike Back), Roswell, New Mexico‘nun 2. sezonunun 6 Nisan’da yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacak.

Orijinal dizinin başrol oyuncularından biri olan Shiri Appleby‘ın ise söz konusu bölümün yönetmenliğini üstleneceğini de belirtmeden geçmeyelim. Appleby, dizinin ilk sezonunun 9. bölümünde de kamera arkasına geçmişti. Ünlü oyuncunun Light as a Feather, UnReal, Mixed-ish ve Pretty Little Liars: The Perfectionists gibi dizilerde de bölüm yönetmenliği tecrübesi bulunuyor.

Kaynak