Paramount+, 12 Aralık’ta Latin Amerika’da Los Enviados isimli Meksika yapımı bir dizi ile izleyici karşısına çıkmış. Söz konusu tarihte üç bölüm sunan dizi, haftalık olarak yayınlanmaya devam etmiş ve 8 bölümden oluşan sezonu 16 Ocak’ta tamamlamış.

Bunlar da diziye ait poster ve fragman:

Dizinin ABD’de ise 20 Ocak’ta The Envoys ismiyle izleyiciyle buluşması planlanmış. Aynı tarihte Kanada, Avustralya ve İskandinav ülkelerinde de izleyici karşısına çıkacakmış.

Başrollerini Luis Gerardo Méndez (Club de Cuervos), Irene Azuela (Monarca) ve Miguel Ángel Silvestre‘nin (Sense8, Sky Rojo) paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Miguel Rodarte (Narcos: Mexico), Giovani Florido, Armando Espitia (Diablo Guardián), Fernando Becerril, José Sefami ve Diana Lein gibi isimler de bulunuyor.

Molo Alcocer Délano, Leandro Calderone ve Emanuel Diez, dizinin senaristleri konumundalar. Federico Cuervo, Ezequiel Groisman, Angeles Roldan, Jose Viggiano, Eamon O’Farrill ve Patricio Cordero ise yapımcı kadrosunu oluşturuyorlar.

Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde:

Simón Antequera (Silvestre) ve Pedro Salinas (Méndez) isimli iki rahip, gizemli bir şekilde ortadan kaybolan sözde bir şifacıyı bulmak üzere yola çıkıyorlar. Kısa bir süre sonra kayıp şifacının ardındaki sırları saklayan kasabanın eteklerinde psikiyatrik bir topluluk keşfediyorlar ve olaylar gelişiyor.