rupert_grint

 

Dizinin diğer başrolleri Don Johnson ve Nick Frost olacak. 6 bölümlük olarak planlanan sezon, 2017’nin başlarında yayınlanmaya başlayacak.

Konusu tek cümleyle şöyle: “Dürtüleriyle yalan söylemek zorunda kalan umutsuz birinin davranışları, yalanı her şeyi kontrolden çıkardıktan sonra ne hale gelebilir?”

Dizinin yürütücüleri Jo Sargent (Absolutely Fabulous), David Walliams (Partners in Crime) ve Miranda Hart(Miranda) olacak. Yaratıcılar ve senaryosunu yazacak olan isimler ise Nat Saunders ve James Serafinowicz.

 

Konunun detayına gelirsek…

Dizi, yalan söylemek doğasında olan, kötü bir romantik ilişki ile patronu Kenny West’in (Don Johnson) kahrını çektiği berbat işi arasında sıkışıp kalan Daniel Glass’ı (Rupert Grint) merkezine koyuyor.

Tam hayatı bundan daha kötü gidemez derken Daniel’a özofagus kanseri teşhisi konur. Herkes onun iyileşmesi için çaba içine girmişken Daniel, hayatındaki yeni bir arzuyu fark eder. Fakat sonra ortaya çıkar ki yeryüzündeki en beceriksiz onkolog Dr. Ian Glennis (Nick Frost), kendisine yanlış teşhis koymuş. Daniel’ın da bundan sonra bir karar vermesi gerekir: Gerçeği söyleyip eski süprüntü hayatına geri dönmek ya da son gelişmeyi sır olarak saklayıp hastaymış gibi yapmaya devam etmek.

Yönetmen Zai Bennett, iddialı olduklarını ve dizinin bir Veep ve Silicon Valley kadar iyi ve popüler olacağını düşündüğünü söylemiş.

Kaynak