Tyler Posey

Tyler Posey (Teen Wolf, Jane the Virgin), Kiele Sanchez (Kingdom, The Glades, Lost), Medalion Rahimi (Still Star-Crossed, The Catch, The Outpost) ve Dakota Shapiro (Valley of the Boom), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Lost Boys‘un kadrosuna katıldılar.

1987 yapımı aynı isimli filmden uyarlanacak olan vampir dramasının senaryosunu Heather Mitchell kaleme alacak. Deneme bölümünü ThirteenRed Riding HoodTwilight ve Miss Bala filmlerinin yönetmeni olarak da tanıdığımız Catherine Hardwicke yönetecek.

Babalarının ani ölümünün ardından 2 kardeş Michael (Tyler Posey) ve Sam, anneleri Lucy (Kiele Sanchez) ile birlikte Santa Carla’ya taşınırlar yeni bir başlangıç yapmak niyetiyle. Santa Carla’da onları baştan çıkarıcı bir dünya beklemektedir. Güneşli günler, deniz kıyısı, genç ve güzel insanlar… Ve elbette vampirler.

Kiele Sanchez

Rahimi, Michael ile tanışır tanışmaz aralarında bir kıvılcım oluşan Stella isimli bir genç kadını, Shapiro ise Stella’nın tehlikeli ve ölümsüz vampir sevgilisi David karakterini canlandıracak dizide.

Medalion Rahimi

Dakota Shapiro

Kaynak