2001-2011 yılları arasında 10 sezon boyunca Smallville dizisinde Clarke Kent karakterine hayat veren Tom Welling, yaklaşık 8.5 yıl sonra yeniden Superman olarak karşımıza çıkacak.

Arrow, The Flash, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow ve Batwoman crossover’ı Crisis on Infinite Earths’te Smallville’deki karakterini yeniden canlandıracak.

Supergirl’de Superman’e hayat veren Tyler Hoechlin ile 2006’da vizyona giren Superman Returns filminde Superman’e hayat veren DC’s Legends of Tomorrow’un Ray Palmer’ı (The Atom) Brandon Routh, Tom Welling ile birlikte yeniden Superman olarak karşımıza çıkacak olan diğer isimler.

Batman: The Animated Series’de Batman’i seslendiren Kevin Conroy; 1966-68 yılları arasında yayınlanan Batman dizisinde Robin’i canlandıran Burt Ward, Black Lightning’in Black Lightning’i :) Cress Williams; DC’s Legends of Tomorrow’un Jonah Hex’i Johnathon Schaech; The Flash’te Henry Allen/ The Flash/Jay Garrick olarak karışımıza çıkan John Wesley Shipp; Supergirl’ün Lois Lane’i Elizabeth Tulloch ile Lex Luthor’u Jon Cryer, ortak bölümlerde karşımıza çıkacak oyuncular olacaklar.

Crisis on Infinite Earths crossover bölümleri:

8 Aralık 2019 Pazar: Supergirl

9 Aralık 2019 Pazartesi: Batwoman

10 Aralık 2019 Salı: The Flash

14 Ocak 2020: Arrow ve DC’s Legends of Tomorrow

Kaynak