17 Mayıs 2019 Cuma

NBC

The Blacklist, geçen hafta olduğu gibi 0.6’lık bir izlenme oranı tutturarak 6. sezonuna noktayı koymuş. Akşamın reyting galibi programı.

CBS

Sezona nokta koyan Blue Bloods’ın saatinde yayınlanan Hawaii Five-0, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.5’lik bir izlenme oranı ile 9. sezonuna noktayı koymuş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Saat değişikliği fena düşürmüş. Yine de akşamın en çok izlenen (5.11 milyon) programı.

ABC

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., geçen hafta olduğu gibi 0.4’lük en düşük reytingini tekrar etmiş.

The CW

Dynasty, geçen hafta olduğu gibi 0.1’lik en düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya 2. sezonuna noktayı koyacak.


18 Mayıs 2019 Cumartesi

CBS

Ransom, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.2’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

NBC

Dateline, tekrar bölümüyle akşamın reyting (0.6) galibi ve en çok izlenen (3.38 milyon) programı.


19 Mayıs 2019 Pazar

The CW

Supergirl, son 8 haftada olduğu gibi 0.3’lük en düşük izlenme oranını tekrar ederek 4. sezonuna noktayı koymuş. “Yeni sezonda aynı gün ama Charmed‘ın saatinde buluşmak üzere” diyor.

Charmed, son 8 haftada olduğu gibi 0.2’lik en düşük izlenme oranını tekrar ederek ilk sezonuna noktayı koymuş. Yeni sezonda Cuma günleri yayınlanacak.

CBS

İki bölüm üst üste yayınlanan The Red Line, geçen hafta olduğu gibi 0.3’lük en düşük izlenme oranını tekrar ederek ilk sezonuna noktayı koymuş.

NCIS: Los Angeles, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak, 0.5’lik en düşük izlenme oranını tekrar edip 10. sezonuna noktayı koymuş.

NBC

Good Girls, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.5’e yükselmiş. Haftaya 2. sezonuna noktayı koyacak.

ABC

American Idol, geçen haftaya göre 0.3’lük bir artış kaydederek 1.5’lik bir izlenme oranı ile ABC için 2, toplamda 17. sezonuna noktayı koymuş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (8.74 milyon) programı.