27 Nisan Pazartesi

FOX

9-1-1, geçen hafta olduğu gibi 1.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (6.81 milyon) programı.

Prodigal Son, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturarak ilk sezonuna noktayı koymuş.

The CW

Roswell, New Mexico, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.2’ye yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

ABC

The Baker and the Beauty, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


28 Nisan Salı

The CW

The Flash, geçen hafta olduğu gibi 0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş.

DC’s Legends of Tomorrow, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş.  En düşük reytingini tekrar etmiş.

CBS

NCIS, tekrar bölümüyle akşamın en çok izlenen (8.40 milyon) programı.

FBI: Most Wanted, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Haftaya ilk sezonuna noktayı koyacak.

ABC

The Conners, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.0’lık bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi programı. Haftaya 2. sezonuna noktayı koyacak.

Bless This Mess, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya 2. sezonuna noktayı koyacak.

mixed-ish, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya ilk sezonuna noktayı koyacak.

black-ish, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya 6. sezonuna noktayı koyacak.

For Life, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.