8 Şubat Cuma

The CW

Dynasty, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

Crazy Ex-Girlfriend, geçen hafta olduğu gibi 0.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

NBC

Blindspot, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

The Blacklist,  geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.6’ya yükselmiş.

Dateline NBC, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

CBS

Haftayı pas geçen MacGyver ve Hawaii Five-0‘nun yerine, 1.0’lık bir izlenme ortalaması tutturan Big Brother: Celebrity Edition yayınlanmış. Akşamın reyting galibi programı.

Blue Bloods, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Akşamın en çok izlenen (7.53 milyon) programı.

FOX

Haftayı pas geçen Last Man Standing ve The Cool Kids‘in yerine, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.8’e düşen Hell’s Kitchen yayınlanmış.

ABC

Haftayı pas geçen Fresh Off The Boat ve Speechless‘in yerine, 0.6’lık bir izlenme oranı tutturan Be My Valentine, Charlie Brown yayınlanmış.

20/20, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.8’e yükselmiş.


10 Şubat Pazar

CBS

Grammy Red Carpet Live, geçen seneye göre 0.8’lik bir artış kaydederek 2.3’e yükselmiş.

61. Grammy Ödül Töreni, geçen seneye göre 0.9’luk bir kayıp yaşayarak 5.0’a düşmüş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (17.95 milyon) programı.

FOX

31. ve 32. sezon onayını alan The Simpsons, 4 hafta önce yayınlanan son bölümüne 2.5’lik bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Sevenleri “%78’lik kayıp mı olur be? Müge Anlı’ya çıkın, bulsun kayıplarınızı” diyor.

Bob’s Burgers, 4 hafta önce yayınlanan son bölümüne 1.4’lük bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

Family Guy, 4 hafta önce yayınlanan son bölümüne 0.9’luk bir kayıp yaşayarak 0.8’e düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.