Poldark‘ın yazarı ve yapımcısı Debbie Horsfield‘ın yaratıcısı olduğu, Mainstreet Pictures tarafından yapılan altı bölümlük BBC One draması Age Before Beauty, 31 Temmuz’da başlıyor.

Polly Walker (Rome), Robson Green (Granchester), Sue Johnston (Downton Abbey), James Murray (Him), Lisa Riley (Three Girls), Kelly Harrison (Safe House), Vicky Myers (The Five) ve Madeleine Mantock (Charmed, Into The Badlands), Amir El-Masry (Tom Clancy’s Jack Ryan), Eugene Collins (Doctors), Louie Threlfall (Holby City), dizinin kadrosunda yer alan oyuncular.

Age Before Beauty, Manchester Northern Quarter‘da bir güzellik salonunda geçiyor.

25 yıldır Wesley (James Murray) ile evli olan Bel (Polly Walker), son 18 yılını ikizlerini büyüterek geçirmiş bir ev kadınıdır. Çocukların üniversiteye gitmesi ile Bel’in hayatında bir boşluk oluşur. Kayınbiraderi ve uzun zamandır en iyi arkadaşı olan Teddy (Robson Green), başarısız olan ailenin işlettiği güzellik salonunu kurtarması için Bel’e adeta yalvarır. Annesi Ivy-Rae (Sue Johnston-vücut geliştirme koçu ve bronzlaşma uzmanı), kız kardeşleri Leanne (Kelly Harrison-yazı zamanlı manikürcü, yarı zamanlı kişisel stilist),  Tina (Lisa Riley-“vücut sanatçısı” nam-ı diğer dövmeci), Heidi (Vicky Myers-dolgu ve botoks, estetik cerrahi bağımlısı) ve onun 7 yaşındaki güzellik kraliçesi olmak isteyen tıknaz kızı Disney (Isabella Gill) ile kocası Wes’in gözleri ile kesip durduğu 20’li yaşlarındaki güzel Lorelei’ın (Madeleine Mantock-kişisel antrenör) olduğu ortama gelen Bel, evliliği ile olan problemleri, aile arasında düşmanlığa varan kavgalar, sert rekabetler arasında işleri yoluna koymaya çalışacaktır.

Kaynak