Lorenza Izzo

Lorenza Izzo (Feed the Beast, Dimension 404, Knock Knock), Adam Rodriguez (Criminal Minds,   CSI: Miami, Roswell), Thomas Kretschmann (Dracula, The River), Dominic Sherwood (Shadowhunters) ve Ethan Peck (10 Things I Hate About You, Star Trek: Discovery) tekrar eden rollerle; Michael Gladis (Feed the Beast, Reckless, Mad Men) ise kadrolu oyuncu olarak Penny Dreadful’un uzantı dizisi Penny Dreadful: City Of Angels‘ın kadrosuna katıldılar.

Adam Rodriguez

Thomas Kretschmann

Dominic Sherwood

Ethan Peck

Kaynak


Thomas Q. Jones (Luke Cage, Being Mary Jane), tekrar eden bir rolle Starz’ın yaklaşan draması P-Valley‘in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Paramount Network, Coyote isimli bir dramaya 10 bölümlük onay verdi. Gotham, No Ordinary Family ve The Shield dizilerinden tanıdığımız Michael Chiklis‘in başrolde yer alacağı dizi, bir ABD-Meksika sınır ve göçmenlik hikayesi anlatacak. Chilkis, 32 yıldır sınır devriyesi ajanı olarak görev yapan Ben Clemens isimli bir adama hayat verecek dizide. Kariyeri boyunca ABD’den uzak tutmak için mesai harcadığı insanlarla beraber çalışmaya zorlanacak Ben.

Coyote, 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak.

Kaynak