Dermot Mulroney (Shameless, Pure Genius, Crisis), FOX’un 2017-2018 sezonu yeni komedileri arasında yer alan L.A. to Vegas’a konuk olacak.

Kaynak


Emma Kenney (Shameless), Sara Gilbert‘ın karakteri Darlene ve Johnny Galecki‘nin karakteri David‘in ergen kızları Harris karakteri ile ABC’nin 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşturacağı Roseanne‘in diriliş sezonu kadrosuna katıldı.

Kaynak


Brian Huskey (People of Earth, Veep, Selfie), The X-Files’ın 11. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


CBS’in yeni sezon dramalarından S.W.A.T.’ın deneme bölümünde yer alan David Lim‘in (Quantico) dizide kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Son olarak Dimension 404’te anlatıcı olarak dinlediğimiz Mark Hamill, Lena Headey (Game of Thrones, Terminator: The Sarah Connor Chronicles) ve David Bradley (The Strain, Game of Thrones), tekrar eden rollerle Netflix’in animasyon dizisi Trollhunters‘ın 2. sezonunu renklendirecek sesleriyle.

Kaynak


Sugar Lyn Beard, NBC’nin planlama aşamasında olan Seth Rogen ve Evan Goldberg‘in elinden çıkacak isimsiz komedi dizisi projesinin başrol oyuncusu oldu.

Beard, söz konusu yarım saatlik komedi dizisinde yazar koltuğunda Rogen ve Goldberg’e eşlik edecek ayrıca.

Beard dizide ameliyathanede yaşadığı bir sıkıntı sonrası tıp lisansını kaybedip çoktandır uzaklaştığı hippi annesi ve onun 2 yakın arkadaşının yanına taşınmak zorunda kalan Dr. Olivia Boudreau karakteri ile karşımıza çıkacak. Annesi ve onun 2 yakın arkadaşı, Olivia’nın tıp okuluna giderken kaçırdığı tüm hayat derslerini ona öğretirken bir yandan da onun yeniden kendi ayakları üzerinde durmasına yardımcı olacak.

Kaynak